reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Bardzo dziękuje, jest już coraz lepiej, mdłości mam tylko rano i powoli ustępuje zmęczenie. Cały czas byłam pewna, ze to dziewczynka, nawet powiedziałam mężowi, ze jeśli będzie chłopak to pozowow mu wybrać imię (bo byłam tak pewna), a w piątek byłam u mojej Pani Doktor, która prowadzi mi ciąże i mówi, ze wydaje jej się, ze kreska do góry i ze to będzie chłopak, ale jutro się pewnie okaże 😁
Jaki śliczny maluszek ❤️
 
reklama
reklama
@Charlottee1111 @Haynee86 nic straconego :) my nadal chcemy poznwać nowe koleżanki, ale narazie musi trochę czasu upłynąć, żebyśmy mogły znów darzyć ludzi zaufaniem i sympatią :*
Niemniej należy jeszcze dodać, że nie chcemy koleżanek incognito, o których nic nie wiadomo. Ani takich które się nie udzielają.
Wiem, że można poznać naprawdę fajne osoby, ale jesteśmy na takim etapie, że dziewczyny razem z dziewczynami chcemy dołączać do grupy tylko te osoby, które dają również coś od siebie. Co nie znaczy, że trzeba pisać 1000 postów dziennie 😉
 
Do góry