reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

reklama
Jak byłam na dniach otwartych to mówili że jeśli nie chodzi się do lekarza który tan przyjmuje to w okolicy 34/35 tygodnia trzeba się umowic do któregoś który tan przyjmuje
 
Jak byłam na dniach otwartych to mówili że jeśli nie chodzi się do lekarza który tan przyjmuje to w okolicy 34/35 tygodnia trzeba się umowic do któregoś który tan przyjmuje

Tak, trzeba chodzić do lekarza, który pracuje w tym szpitalu, aby tam rodzic. Ale ci lekarze stamtąd (niektórzy) przyjmują również na NFZ.
 
Ja polecam położne ze szkoły rodzenia Babi-med w Chorzowie. Pani Agnieszka Wachowiak była jak mój Anioł Stróż w pierwszych tygodniach po porodzie.
Specjalnie założyłam konto żeby dołączyć się do Twojej opinii. Pani Agnieszka Wachowiak to ANIOŁ tak jak piszesz🙏 Już na pierwszej wizycie wywarła na nas niesamowite wrażenie "ochrzaniając" mnie po co ścielę łóżko, że mam to zostawic, bo ja nie interesuje jak mamy w domu posprzątane i mam odpoczywać w połogu pielęgnując miłość do malucha. Pokazała nam wszystko co chcieliśmy. Jest na każdy nasz telefon z zapytaniem i uratowała moje piersi!🧘 Po pierwsze pokazała mi jak współpracować z małym w temacie przystawienia i obaliła mit "masz źle brodawki do karmienia 😂", a w czasie nawału mlecznego gdzie moja lewa pierś przechodziła katarzis, była twarda jak kamień, pod skórą można było wyczuć zapchany każdy kanalik, który był odczuwalny jak różaniec jeden obok drugiego i poziom mojego strachu o stan piersi i karmienie osiągnęły już najwyższy level.. w sobotę przed 8 rano z zaspanym głosem pokierowała mnie co mam zrobić krok po kroku w najbliższych dniach by piersi wróciły do formy i nie skończyło się zapaleniem🥺 Nie wiem czy każda położna jest pomocna poza godzinami swojej pracy i odbierze telefon jak nie wiesz co robić i płaczesz z bezsilności.. nie wiem jak z wiedzą u innych położnych środowiskowych czy są zdań naszych babć i matek że np. nie śpi się z dzieckiem bo je przyzwyczaisz.. nie wiem jak czy jest to ich tylko praca 8-16 i liczy się kasa na koncie, ale u Pani Agnieszko widać już na pierwszym spotkaniu, że kobieta robi to co kocha i bardzo chce nieść pomoc innym, wie o czym mówi i pomoże Ci w każdej chwili🙏
Pani Agnieszko po prostu dziękuję, jest Pani nie oceniona! Więcej takich ludzi jak Pani! 🙏
Ja polecam położne ze szkoły rodzenia Babi-med w Chorzowie. Pani Agnieszka Wachowiak była jak mój Anioł Stróż w pierwszych tygodniach po porodzie.
 
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was zna godnych polecenia lekarzy, którzy przyjmują w Medicover? Zależy mi na ginekologu (fajnie żeby ogarniał mutacje Mthfr, Pai, V (r2)), endokrynologu, hematologu i dietetyku 🤨🤔
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy pisze w dobry wątku, ale czy któraś z Was wykupowala prywatnie pakiet medyczny (PZU lub Medicover) do prowadzenia ciąży?
Zastanawiam się na jakiej zasadzie to działa i czy faktycznie jest bardziej opłacalne niż prywatne wizyty i badania. Ktoś coś? :)
 
reklama
Hej dziewczyny, nie wiem czy pisze w dobry wątku, ale czy któraś z Was wykupowala prywatnie pakiet medyczny (PZU lub Medicover) do prowadzenia ciąży?
Zastanawiam się na jakiej zasadzie to działa i czy faktycznie jest bardziej opłacalne niż prywatne wizyty i badania. Ktoś coś? :)
Ja chciałam to wykupić, ale w przypadku prowadzenia ciąży masz 9/10 miesięczny okres karencji
 
Do góry