reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny mi aplikacja ciążowa pokazuje termin porodu ma 3 grudnia ale takiego forum jeszcze nie ma wiec zajrzałam do listopadowych ,jestem jeszcze przed wizyta u ginekologa termin mam na weekend ,na razie cztery testy pozytywne 😂2-3 tydzień pokazują ,pierwsze tezy dni prawie płakałam miałam wrażenie ze te dwie kreski zabrały mi całe życie 🤣🔥🔥chociaż marzyłam o maluszku od 2 lat ,plany był starać się od listopada ale plany zecydowanie się przyspieszyły ,jak wasze odczucia ?
 
A nie myślałaś jeszcze iść do innego lekarza ?
Nie , nie ma szans na tą ciążę lekarz sam powiedział zresztą beta ładna była a potem źle przyrastała o 9%, 4%... Nie ma co się łudzić 🙁 widocznie tak miało być . Teraz polecze zęby i zrobię wszystko żeby się udało . Wprowadzę zdrowe odżywianie . Tylko ciężko mi zrezygnować ze słodyczy.
 
Nie , nie ma szans na tą ciążę lekarz sam powiedział zresztą beta ładna była a potem źle przyrastała o 9%, 4%... Nie ma co się łudzić 🙁 widocznie tak miało być . Teraz polecze zęby i zrobię wszystko żeby się udało . Wprowadzę zdrowe odżywianie . Tylko ciężko mi zrezygnować ze słodyczy.
Kolejnym razem na pewno się uda ❤️❤️❤️Trzymam mocno za panią kciuki ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny mi aplikacja ciążowa pokazuje termin porodu ma 3 grudnia ale takiego forum jeszcze nie ma wiec zajrzałam do listopadowych ,jestem jeszcze przed wizyta u ginekologa termin mam na weekend ,na razie cztery testy pozytywne 😂2-3 tydzień pokazują ,pierwsze tezy dni prawie płakałam miałam wrażenie ze te dwie kreski zabrały mi całe życie 🤣🔥🔥chociaż marzyłam o maluszku od 2 lat ,plany był starać się od listopada ale plany zecydowanie się przyspieszyły ,jak wasze odczucia ?
Jest juz grudniowy temat od ponad tygodnia ;)

Edit:
 
Do góry