reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej, rewelacja. Brzuch boli jak na @ . Poza tym ok. Pogoda do bani.
A jak Twoje samopoczucie?
@Wiedzmin gdzies kiedys czytalam, że jest to kwestia tego, że cialo I uklad kostny pamieta "ulozenie" a poprzedniego czasu. Tzn wczesniejszej ciazy. Nie wiem.ile w tym prawda :) od wielkosci dziecka pewno tez wiele zalezy :)
Może coś z tą "pamięcią" układu kostnego jest... I to nie tylko o poród chodzi, ale też o ciążę. Jak czytam na innych wątkach ciążowych jakie niektóre młode dziewczyny mają bóle brzucha, bo się wiązadła rozchodzą, to próbuję sobie przypomnieć, czy u mnie kiedyś też tak było, ale nie pamiętam... Teraz takich boli nie mam w ogóle.
A co do porodu, to dla mnie najłatwiejszy był trzeci, mimo że syn największy. Co prawda nie obyło się bez małego nacięcia, ale i tak miałam najmniej szwów i nic w środku nie pękłam. Nie wiem, czy z czwartym byłoby łatwiej (on najmniejszy), bo ze względu na zanik tętna zrobili CC, ale początek był bardziej bolesny...
U mnie dzieci były takie akuratne. Córka 3100, synowie kolejno 3800, 3600, 3600. Wszyscy byli dludzy na 55.
U mnie dzieci rodziły się spore. Córki 3900 i 3770. Synowie 4415 i 3380. Teraz córka rośnie na ok 3500 - ale jak będzie, zobaczymy...
Mi na szczęście 2 razy najpierw wody odeszły a dopiero potem skurcze
A u mnie zawsze pęcherz pękał (lub go przebili za czwartym razem i zaraz potem zabrali na cc) przy rozwarciu 2 i pół palca. Zawsze po bardzo bolesnym badaniu, więc podejrzewam, że położne "pomagały" mu pęknąć...
 
reklama
Mam sporo zadan na dzis, a tu jakis co raz bardziej uciazliwy bol brzucha I w okolicy lewego jajnika. Przed chwila wieszajac pranie poczulam, ze cos ze mnie chluslo. Mysle I przyjechali goscie wczesniej. Ide nastawiano na przeorganizacje do lazienki a tam... zadnych gosci nie ma ... poki co brak objawow innych wczesniej wystepujacych przed okresem.
Oprocz checi snu... a corcia dzis ma lobuzarski dzien... maz pojechal na momtaz 200 km I nie wiadomo, o ktorej wroci :( mala nawet oczy nie mruzy a to jej pora drzemki... pogoda jest do bani, rano chociaz slonce swiecilo a teraz zanosi sie na deszcz... ciezki dzien chyba dzis bedzie. Ok wygadalam sie I wymarudzilam lece walczyc dalej z niesprawiedliwoscia dzisiejszego dnia 😅🤣🤣
 
Nie znamy szczegolow wiec trudno sie odnos... ale na pierwszy rzut oka jest to dosc kontrowersyjne ...
Na tweeterze aż huczy. Krystyna Pawłowicz podała na TT konkretnie, w ktorej szkole i z imienia i nazwiska wymieniła dyrektor tej że placówki, ktora zgodziła się oczywiscie po ówczesnej naradzie z gronem pedagogicznym na wniosek rodziców 10 letniego chłopca, aby zwracano się do niego po imieniu, gdzie rodzice wskazali na imię Agnieszka. Tyle w zasadzie że szczegółów w skrócie. W sumie to zapytałam jedynie, czy słyszeliście o tym nie licząc, czy któraś z dziewczyn odniesie się, czy wyrazi swoją opinię😉😊. Poza TT w żadnych mediach (bynajmniej ja) nigdzie nie słyszałam. Ale u mnie mało TV jest oglądane. Jesli jest włączone to głównie kroluja bajki😜
 
Na tweeterze aż huczy. Krystyna Pawłowicz podała na TT konkretnie, w ktorej szkole i z imienia i nazwiska wymieniła dyrektor tej że placówki, ktora zgodziła się oczywiscie po ówczesnej naradzie z gronem pedagogicznym na wniosek rodziców 10 letniego chłopca, aby zwracano się do niego po imieniu, gdzie rodzice wskazali na imię Agnieszka. Tyle w zasadzie że szczegółów w skrócie. W sumie to zapytałam jedynie, czy słyszeliście o tym nie licząc, czy któraś z dziewczyn odniesie się, czy wyrazi swoją opinię😉😊. Poza TT w żadnych mediach (bynajmniej ja) nigdzie nie słyszałam. Ale u mnie mało TV jest oglądane. Jesli jest włączone to głównie kroluja bajki😜
U nas tez baje. Ale a reguly pol godziny rano I wieczorem a tak to radio :)
 
U nas tez baje. Ale a reguly pol godziny rano I wieczorem a tak to radio :)
Radio to znowu mąż ma włączone cały dzień. Pracuje zdalnie od października. Aż czasami wkurza mnie to rzepolenie. Zastanawiam się jak on skupia się na robocie i jednoczesnie wsłuchuje w audycje. Dla mnie albo jedno, albo drugie. Brak u mnie podzielności uwagi.😉
 
reklama
Do góry