reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

100 lat Lilciu [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Torcik super. W rancie robiłaś?

U nas po staremu więc nie ma co pisać. dzisiaj takiego nerwa przez to przedłużenie obostrzeń że głowa mała. W tym chorym kraju Nie wiadomo czy dzieci wrócą jeszcze do szkoły czy przedszkoli [emoji36]
Witaj w klubie. Byłam akurat dziś podpisać umowę za kolejny miesiąc żłobka, gdzie dziecka nie będzie :/
Co się dzieciak na dobre ze żłobkiem oswaja to bach, albo choroba albo zamykają żłobek.
Pobiłabym kogoś za to wszystko. Gdybym wiedziała, że tak będzie nie podpisywałabym nowych kontraktów, tylko przeczekała za dziadowskich zasiłkach. W dzień opieka nad małą a praca po nocy. Jestem ciekawa ile dam radę :(
 
reklama
Ciągle u mnie próby wyłudzenia. Dziewczyny zgłaszacie oszustów !
Screenshot_2021-04-07-21-19-37-328_com.whatsapp.jpg

Oczywiście linki i zdjęcie usunięte w moment...
 
Ale cisza dziewczyny. Takie zapracowane? Czy urwisy dają popalić [emoji16][emoji16]
U nas po swietach spoko.. maly jakby na zlosc w swieta wstawal nam o 7.00 i o 13 byl tak spiacy ze nie mogliśmy posiedziec u rodzicow. Za to jak sie tylko swieta skonczyly spi znow do 10 dzis nawet do 10.30 i musialam go sama obudzic bo spalby pewnie do 11. Pogoda fatalna.. jak nie deszcz, to wichury i śnieg.
Wiosno gdzie jestes?!
U nas po staremu, muszę siedzieć na opiece, bo żłobek zamknięty. Zaczną się w który wściekać, ale co ja poradzę jak nie mam z kim Ady zostawiać... Tesciowie świeżo po covidzie, więc nie chce ich męczyć.
Myślę po malu nad druga ciąża, może Wy się orientujecie czy można prowadzić ciążę u dwóch lekarzy? Z pracy mam pakiet w luxmedzie i tam bym chciała chociaż część badań mieć itd, a jednocześnie chodzić prywatnie do mojego dr [emoji5]
 
U nas po staremu, muszę siedzieć na opiece, bo żłobek zamknięty. Zaczną się w który wściekać, ale co ja poradzę jak nie mam z kim Ady zostawiać... Tesciowie świeżo po covidzie, więc nie chce ich męczyć.
Myślę po malu nad druga ciąża, może Wy się orientujecie czy można prowadzić ciążę u dwóch lekarzy? Z pracy mam pakiet w luxmedzie i tam bym chciała chociaż część badań mieć itd, a jednocześnie chodzić prywatnie do mojego dr [emoji5]
U jednego prowadzić ciążę i kartę ciąży, najlepiej u takiego co w szpitalu jest. A u drugiego USG już tak tylko chodzić jak będziesz chciała. Od tego lekarza który będzie prowadził ciazę prywatnie i tak nie będzie refundowanych badań, on tylko pewnie powie jakie, więc będziesz mogła wykorzystać w luxmedzie, a on tylko wpisze do karty. Tak mi się wydaje.
 
Ciążę prowadzilabym u jednego lekarza a badac sie możesz gdzie chcesz.. ja tez chodzilam extra do 2 lekarzy.. przez moment mialam 2 karty ciazy 😂 ale pozniej zrezygnowałam z innego lekarzw i tylko extra usg sobie robilam. Lekarz u ktorego prowadziłam ciaze był ordynatorem szpitala w ktorym rodzilam.
 
U nas po staremu, muszę siedzieć na opiece, bo żłobek zamknięty. Zaczną się w który wściekać, ale co ja poradzę jak nie mam z kim Ady zostawiać... Tesciowie świeżo po covidzie, więc nie chce ich męczyć.
Myślę po malu nad druga ciąża, może Wy się orientujecie czy można prowadzić ciążę u dwóch lekarzy? Z pracy mam pakiet w luxmedzie i tam bym chciała chociaż część badań mieć itd, a jednocześnie chodzić prywatnie do mojego dr [emoji5]
Ja tak prowadziłam ciążę z synem. Lekarz na NFZ i lekarz prywatnie. Ten prywatny wiedział o tym drugim ale to był super facet [emoji1] no pewnie,. działajcie. Tym bardziej że nie wiadomo jak długa ta sytuacja że się utrzyma. A tak to l4ciazowe 100%platne a potem macierzyński. powodzenia Ilonka [emoji8]

Dziewczyny mam pytanie. Po ciąży i kp mam okres od sierpnia. Był w miarę regularny. W tamtym miesiącu spóźnił się o 3 dni. W tym miesiącu również, ale zamiast okresu dostałam brązowych plamień, których nawet na wkładce nie było widać. Bardziej na papierze tolatet. Trwało to z 3dni. Myślam że coś się rozkręci, a tu koniec i ani tego ani tamtego. Test negatywny. Miałyście kiedyś tak? Pierwszy raz mam taką sytuację i nie wiem co myśleć.
 
reklama
Do góry