reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Oto moja Nelka kochana ❤️
IMG_20210405_110008.jpg
 
Ja mam taką, ale niestety nie umiem wiązać 🙁 Muszę się gdzieś nauczyć 😉
Zobacz tą babeczkę, bardzo przystępnie pokazuje. Ważne, żeby maluchowi ustawiac nóżki pod kątem 90*, kolanka powinny być mniej więcej na wysokości pępka, i odwiedzenie nóżek nie za duże (100-110 stopni). A samo wiązanie po kilku probach da się ogarnąć. Ja się bałam, bo wcześniej mi się nie udało nosić, mimo doradcy chustowej, a teraz z wiązania na wiązanie jest lepiej. I dla mnie kangurek prostszy niż kieszonka, może wygląda trudno, ale jak się już ogarnie to jest ok.
Cudo tez bym chciała tak nosić miałabym wolne ręce. Jutro jadę do sklepu z akcesoriami dla dzieci może będą mieli
Moja propozycja: nie kupuj nowej chusty. Nową chustę trzeba złamać, czyli trochę ją "zeszmacić". Włókna muszą nabrać plastyczności i to trwa, a jeśli się zaczyna to można łatwo się zniechęcić. Ja mam porównanie - ta plus nowa, tylko wyprana. Niebo a ziemia... na fb jest fajna grupa - dziewczyny sprzedają chusty i nosidła max do 3 stów, i sprzedają głównie używane, zresztą można poprosić o używane i wyciągnięte, bo takie się znacznie łatwiej mota. No i trzeba dopasować do swojej budowy i wzrostu.

Ale cudna!! ❤❤
Jeżeli już pokazujemy maleństwa, to oto Anastazja :-)
O rany, też śliczna!! ❤❤
 
reklama
Do góry