reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mam endometrioza ,trombofilie , leczę się u dr Mańki i chodzę również do dr Janosz , 2 transfery za sobą nieudane niestety nie jestem w ciazy.Dodam że doktor nie wieży w immunologię
Dr dobry ale możesz sprobowac w innej klinice która w immunologie wierzy i mi sama kazala wyprostować immunologie przed kolejnym podejściem, jest tez w Katowicach i ma lepsze laboratorium moim zdaniem tj. Gyncentrum. Mialam ivf i w Gyncentrum i w provicie. Różnica w efektach stymulacji byla nie do uwierzenia przez wszystkich a byla to moja 3 klinika i w niej mialam 4 i 5 procedurę więc mam porównanie
 
reklama
Kochana @annemarie to jest mózg na forum:) pomogła niejednej z nas bo niestety tak jest, leczyłam się w 3 klinikach, ze lekarze nie są wylewni, wiele robimy rzeczy właśnie dzięki takim osobom jak @annemarie, jakieś dodatkowe badania, zabiegi które moga przyczynić się do powiedzenia procedury. I niby nie szuka się w internetach, lekarze tez nie chcą słyszeć o forum a prawda jest taka że sami śledzą nasze zapisy i ja niejednokrotnie dzięki forum wychodziłam z jakas inicjatywa która popierał gin. Tylko czemu kozwa sam nie zaproponował
O ja ale mi Basia nawlewalas😅😅😅
Wielu rzeczy ciagle nie wiem,i chyba juz nawet nie chce wiedziec.
Dzieki ci dobra kobieto😍😍😍
 
Dr dobry ale możesz sprobowac w innej klinice która w immunologie wierzy i mi sama kazala wyprostować immunologie przed kolejnym podejściem, jest tez w Katowicach i ma lepsze laboratorium moim zdaniem tj. Gyncentrum. Mialam ivf i w Gyncentrum i w provicie. Różnica w efektach stymulacji byla nie do uwierzenia przez wszystkich a byla to moja 3 klinika i w niej mialam 4 i 5 procedurę więc mam porównanie
Ja leczę się w provicie lekarz który mnie prowadzi nie wiezy w immunologię brak mi słów może zacznę od początku pierwszą wizytę miałam dr Serafina w provicie wiecznie wizyty były odwoływane , później dr Juraszek 1 transfer nie udany zostawię bez komentarza więc przeniosłam się do dr Mańki dobre opinie itd ale nie wiedziałam że będzie z nim tak ciężko 2 transfer również nie udany chociaż miałam zalecany introlipid i różne leki od dr Janosz tylko lekarza wprowadził enkorton bardzo mała dawkę .Teraz również konsultowałam to z dr Janosz zaleciła mi leki do transferu rozmawiałam z lekarzem powiedział że introlipid mi nie pomorze zaczol się pukać po głowie powiedziałam że chce żeby wszystkie leki zostały wdrożenie zgodził się lecz nie był zadowolony dodam że odebrałam wynik kir wynik bx lekarz mówi że dobre wynik ja będę w tej sprawie się konsultować z dr J bo wydaje mi się że nie wszystko jest ok
 
Ja leczę się w provicie lekarz który mnie prowadzi nie wiezy w immunologię brak mi słów może zacznę od początku pierwszą wizytę miałam dr Serafina w provicie wiecznie wizyty były odwoływane , później dr Juraszek 1 transfer nie udany zostawię bez komentarza więc przeniosłam się do dr Mańki dobre opinie itd ale nie wiedziałam że będzie z nim tak ciężko 2 transfer również nie udany chociaż miałam zalecany introlipid i różne leki od dr Janosz tylko lekarza wprowadził enkorton bardzo mała dawkę .Teraz również konsultowałam to z dr Janosz zaleciła mi leki do transferu rozmawiałam z lekarzem powiedział że introlipid mi nie pomorze zaczol się pukać po głowie powiedziałam że chce żeby wszystkie leki zostały wdrożenie zgodził się lecz nie był zadowolony dodam że odebrałam wynik kir wynik bx lekarz mówi że dobre wynik ja będę w tej sprawie się konsultować z dr J bo wydaje mi się że nie wszystko jest ok
Dr Jarosz kojarzę że przewinęła się na forum ale jaj chcesz poważnie wziąć się za immunologie to tylko Łódź i docent Pasnik. Ja bylam i u Saxgyi u Sydor az w końcu trafilam do Łodzi. Klinikę zbam i lekarza tez bo konczylam u niego stymulacje. Jesli masz jeszcze jakieś zarodki to je transferuj po konsultacji z immunologie a jak nie to uciekaj do gyncentrum - dr Piekarz Adamczyk, dr Gajewska Kucharek z takich dobrych lekarzy ktirzy dodatkowo wszystko tłumacza, albo małomówny dr Grettka lub Mercik
 
Dr Jarosz kojarzę że przewinęła się na forum ale jaj chcesz poważnie wziąć się za immunologie to tylko Łódź i docent Pasnik. Ja bylam i u Saxgyi u Sydor az w końcu trafilam do Łodzi. Klinikę zbam i lekarza tez bo konczylam u niego stymulacje. Jesli masz jeszcze jakieś zarodki to je transferuj po konsultacji z immunologie a jak nie to uciekaj do gyncentrum - dr Piekarz Adamczyk, dr Gajewska Kucharek z takich dobrych lekarzy ktirzy dodatkowo wszystko tłumacza, albo małomówny dr Grettka lub Mercik
Jarosz nie jest immunologiem jesli dobrze kojarze.To taki jej konik.Czasami trteba z grubej rury,od tego jest Pasnik.
 
Dr Jarosz kojarzę że przewinęła się na forum ale jaj chcesz poważnie wziąć się za immunologie to tylko Łódź i docent Pasnik. Ja bylam i u Saxgyi u Sydor az w końcu trafilam do Łodzi. Klinikę zbam i lekarza tez bo konczylam u niego stymulacje. Jesli masz jeszcze jakieś zarodki to je transferuj po konsultacji z immunologie a jak nie to uciekaj do gyncentrum - dr Piekarz Adamczyk, dr Gajewska Kucharek z takich dobrych lekarzy ktirzy dodatkowo wszystko tłumacza, albo małomówny dr Grettka lub Mercik
Dziękuje za pomoc zobaczymy co dr Janosz powie mam nadzieję że pomoże ,lekarze z dużych klinik nie wszystkich mają tak naprawdę swoje schematy wytyczne jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno
 
reklama
Do góry