reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dziękuję, że pytasz. Przed nami gorący okres. Od grudnia pracuję, więc czasu mam mało. Dni mi się zlewają w jeden 🤪
Poza tym w tym miesiącu mamy odebrać klucze od nowego mieszkania. Już się nie możemy doczekac! Dobrze ze otwierają sklepy bo musimy zacząć konkretnie sie rozglądać za urządzeniem go.

poza tym wystartowałam z własna firma i wprowadzam na polski rynek kosmetyki. Jestem teraz na etapie poszukiwań dwóch dziewczyn, które działając w 100% online (w zasadzie to nawet z poziomu telefonu w większości) pomogą mi rozszerzyć działalność.

Nawet jakby któraś zwyczajnie chciała sobie dorobic w czasie macierzyńskiego czy zwyczajnie dodatkowo, to z chęcią porozmawiam z taka laseczka :)

może któraś z was jest cherna

Do tego tworze własne haftowane obrazki - na instagramie @haftownia wiec jestem zajęta na maxa 😂 ale kocham to!
Piękne te hafty ! Zawsze się mega cieszę jak ktoś znajdzie w sobie coś co uwielbia robić ;)

Jeśli chodzi o firmę to ja bym chętnie pomogła, ale raczej liczy się tu duża aktywność na portalach społecznościowych, a ja jestem z tym nie po drodze. Trzymam mocno kciuki ! ;)
 
reklama
Dziękuję, że pytasz. Przed nami gorący okres. Od grudnia pracuję, więc czasu mam mało. Dni mi się zlewają w jeden 🤪
Poza tym w tym miesiącu mamy odebrać klucze od nowego mieszkania. Już się nie możemy doczekac! Dobrze ze otwierają sklepy bo musimy zacząć konkretnie sie rozglądać za urządzeniem go.

poza tym wystartowałam z własna firma i wprowadzam na polski rynek kosmetyki. Jestem teraz na etapie poszukiwań dwóch dziewczyn, które działając w 100% online (w zasadzie to nawet z poziomu telefonu w większości) pomogą mi rozszerzyć działalność.

Nawet jakby któraś zwyczajnie chciała sobie dorobic w czasie macierzyńskiego czy zwyczajnie dodatkowo, to z chęcią porozmawiam z taka laseczka :)

może któraś z was jest cherna

Do tego tworze własne haftowane obrazki - na instagramie @haftownia wiec jestem zajęta na maxa 😂 ale kocham to!
Super, że tak się wszystko pięknie układa :)
Mam jedno pytanie. Czy twoja doba ma 50h :D? Jak ty to wszystko ogarniasz?
 
Piękne te hafty ! Zawsze się mega cieszę jak ktoś znajdzie w sobie coś co uwielbia robić ;)

Jeśli chodzi o firmę to ja bym chętnie pomogła, ale raczej liczy się tu duża aktywność na portalach społecznościowych, a ja jestem z tym nie po drodze. Trzymam mocno kciuki ! ;)
Nie naciskamy na social media - ale to duże ułatwienie w nich działać bo możesz pracować z domu i w zasadzie wszędzie.
Mamy osoby które działają jak wypowi przedstawiciele handlowi. Kazdy szuka swojej drogi. I kazda jest dobra 🔥
 
reklama
Do góry