reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

My diete rozszerzamy od kiedy Jaś skończył 4 miesiące, ale nadal nie są to pełne posilki- po pół słoiczka zapite mlekiem 😉
 
reklama
Czyli nie tylko mój taki leniuszek 🙂 po majówce będę umawiała się do pediatry to zobaczę co powie.

A jak wyglądają u was noce? U nas były idealne a od 2 tygodni młody się znowu popsuł. Dziś nie przespał ani godziny w pełni, nawet u nas w łóżku... Nie wiem czy to skok czy dziąsła... Chodzę jak zombie.
 
Czyli nie tylko mój taki leniuszek 🙂 po majówce będę umawiała się do pediatry to zobaczę co powie.

A jak wyglądają u was noce? U nas były idealne a od 2 tygodni młody się znowu popsuł. Dziś nie przespał ani godziny w pełni, nawet u nas w łóżku... Nie wiem czy to skok czy dziąsła... Chodzę jak zombie.
O u mnie ze spaniem jest to samo 🙈 było idealnie a teraz cały czas się budzi... 😐 Ostatnio o 3 się obudziła i chętna do rozmowy bo myślała że to chyba już ranek 😆 jeszcze starszy syn wczoraj rękę złamał i to prawa to mam wesoło 🙈 teraz mała śpi i lecę się z nim bawić bo umiera z nudów bo nic zrobić nie może 😒
 
U nas budził się przeważnie o 3 i wstawał na stałe ok 6-7.
Dziś o 1 o 4 i od 6 już nie spał. Do tego jeszcze odciąganie mleka....oczy na zapałkach 😑
 
Czyli nie tylko mój taki leniuszek 🙂 po majówce będę umawiała się do pediatry to zobaczę co powie.

A jak wyglądają u was noce? U nas były idealne a od 2 tygodni młody się znowu popsuł. Dziś nie przespał ani godziny w pełni, nawet u nas w łóżku... Nie wiem czy to skok czy dziąsła... Chodzę jak zombie.
U mnie od początku wstaje o 3 już się nawet przyzwyczaiłam tylko wcześniej już o 18 chodził spać a teraz różnie bywa nawet do 11 potrafi siedzieć W dzień jest marudny najchętniej nie schodził by z rąk I wszystko chce dotknąć a jak nie podejdę to płacz i krzyk nie wiem na co zwalić może to zęby a może taki charakter?
 
My diete rozszerzamy od kiedy Jaś skończył 4 miesiące, ale nadal nie są to pełne posilki- po pół słoiczka zapite mlekiem 😉
U mnie jak zje pół słoiczka to juz nie chce mleka Ile czasu dawalas warzywa zanim przeszlas do owoców? U nas ostatnio kupki są jakieś rzadsze I jest ich więcej kiedy trzeba się niepokoić że to biegunka?
 
U nas dziś pierwsza marchewka 😎 wcinał jak szalony, gdybym mu nie wydzieliła porcji to chyba zjadł by wszystko 😂

Ale bardziej cieszę się że noc spokojna, tylko jedna pobudka. No i wczoraj pierwszy raz się obrócił 💕 teraz co chwilę próbuje więc coś się zaczyna!

Edit: mamy ząbek, powoli się przebija ale czuć już ostre. 😎
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny po cesarskim cięciu - Jak wasze blizny? U nas 9.06 będzie 5 miesięcy po porodzie a nadal mam dość wypukłą i różową bliznę
 
U mnie jak zje pół słoiczka to juz nie chce mleka Ile czasu dawalas warzywa zanim przeszlas do owoców? U nas ostatnio kupki są jakieś rzadsze I jest ich więcej kiedy trzeba się niepokoić że to biegunka?
Wprowadziłam w ttm samym tygodniu 😉
U nas dziś pierwsza marchewka 😎 wcinał jak szalony, gdybym mu nie wydzieliła porcji to chyba zjadł by wszystko 😂

Ale bardziej cieszę się że noc spokojna, tylko jedna pobudka. No i wczoraj pierwszy raz się obrócił 💕 teraz co chwilę próbuje więc coś się zaczyna!

Edit: mamy ząbek, powoli się przebija ale czuć już ostre. 😎
Gratuluję ząbka 😀
 
reklama
Dziewczyny po cesarskim cięciu - Jak wasze blizny? U nas 9.06 będzie 5 miesięcy po porodzie a nadal mam dość wypukłą i różową bliznę
Ja 15 maja będę 5 miesięcy po drugim cc, blizna mocno różowa, a miejsce odretwiałe ale nie wypukłe. Po pierwszej cesarce miałam podobnie.
 
Do góry