reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

w końcu karmię nie głodzę 😍 (chyba Ty mi to pisałaś kiedyś, ostatnio sprzedałam ten tekst neurolog się uśmiała😂)
to chyba przez to niemieckie mleko Holle🤪 a tak na poważnie to daleko mu do nadrobienia jest w 10 centylu (korygowanym) ale neurolog i pediatra mówiły że jest ok.

a jak u Ciebie to wygląda? I jak Dobrusia? wcześniej pisałaś jakieś śmieszne jej powiedzonka może coś nowego wymyśliła?? 🤪
Aktualnie na topie jest temat: mamo, ale ty nie umarniesz, bo ja cię kocham, zamiast "trzeba było" mówi "trzebało" i nie "byłam na placu zabaw" tylko "byłam na placzabawu" 🤣🤣🙈
A Marcelina waży 5425, jest w 67 centylu, więc jest ok. Z wzrostem nie wiem bo jesteśmy przed badaniem bioderek jeszcze.

PS: tak, z tym głodzeniem to ja 😉
 
reklama
Aktualnie na topie jest temat: mamo, ale ty nie umarniesz, bo ja cię kocham, zamiast "trzeba było" mówi "trzebało" i nie "byłam na placu zabaw" tylko "byłam na placzabawu" 🤣🤣🙈
A Marcelina waży 5425, jest w 67 centylu, więc jest ok. Z wzrostem nie wiem bo jesteśmy przed badaniem bioderek jeszcze.

PS: tak, z tym głodzeniem to ja 😉
Ale masz extra, nie no Dobruśka wymiata 😍 no i czyż ona nie jest pocieszna. Fajne są już takie gadające zawsze coś się dzieje i coś nowego😂 napewno się nie nudzisz!
Marcelina 67 centyl o matkoo_O gdzie mój Staśko daaaleko
 
Jak w spokoju posprzątać a dziecko mogło sobie pospać 😃 ( przepraszam za lustro ale dopiero zaczynam sprzątać 😂) Polecam każdemu chuste, wybawienie.

Moja starsza nienawidziła chusty, fotelika, otulaczy itp. Młody póki co śpi odłożony, najlepiej do wózka i co chwilę go pobujać, chusty jeszcze przy nim nie próbowałam ale chyba mnie zachęciłaś 😁

Pytanie do mam które mają już starsze dzieci. Kiedy wasze dzieciaki miały pierwsze zęby? Moja dostala takiego slinotoku ze masakra i pcha ręce do buzi. Nie chcę mi się wierzyć żeby za niedługo szły zęby.

U nas późno, bo miała 8.5 miesiąca jak wyszedł pierwszy ząb, ale u znajomej w 4 miesiącu. Poza tym nie musi wychodzić ten ząb, może się tylko przemieszczać w dziąsłach i to jest najbardziej bolesne i też wywołuje slinotok
 
Moja starsza nienawidziła chusty, fotelika, otulaczy itp. Młody póki co śpi odłożony, najlepiej do wózka i co chwilę go pobujać, chusty jeszcze przy nim nie próbowałam ale chyba mnie zachęciłaś 😁



U nas późno, bo miała 8.5 miesiąca jak wyszedł pierwszy ząb, ale u znajomej w 4 miesiącu. Poza tym nie musi wychodzić ten ząb, może się tylko przemieszczać w dziąsłach i to jest najbardziej bolesne i też wywołuje slinotok
Jak ślinotok to u nas jest i marudzenie ale u mnie ma dwa miesiące to raczej nie zęby
 
Aktualnie na topie jest temat: mamo, ale ty nie umarniesz, bo ja cię kocham, zamiast "trzeba było" mówi "trzebało" i nie "byłam na placu zabaw" tylko "byłam na placzabawu" 🤣🤣🙈
A Marcelina waży 5425, jest w 67 centylu, więc jest ok. Z wzrostem nie wiem bo jesteśmy przed badaniem bioderek jeszcze.

PS: tak, z tym głodzeniem to ja 😉
Hahaha, zabawna 😂

Ja nigdy nie wiem o co chodzi w tych centylach 😅 Jak się to liczy, ile jest w normie itp.
 
Ale masz extra, nie no Dobruśka wymiata 😍 no i czyż ona nie jest pocieszna. Fajne są już takie gadające zawsze coś się dzieje i coś nowego😂 napewno się nie nudzisz!
Marcelina 67 centyl o matkoo_O gdzie mój Staśko daaaleko
Mówię Ci, że nadrobi, a poza tym dzieci są różne, mojego szwagra dzieci wszystkie były drobne i szczupłe, a powyrastały, z kolei moje dziewczyny wszystkie jak ludziki Michelin 🤣🤣🤣
 
Mówię Ci, że nadrobi, a poza tym dzieci są różne, mojego szwagra dzieci wszystkie były drobne i szczupłe, a powyrastały, z kolei moje dziewczyny wszystkie jak ludziki Michelin 🤣🤣🤣
Dokładnie nadrobi 😊moja kuzynka miała tez wczesniaka a teraz dorodny chłopak a ona się teraz śmieje, ze się tyle zamartwiala po urodzeniu i po co 😅
Ale wiadomo jak to jest ..... 😉
 
reklama
W nocy to 40 do 60 minut przy piersi, a w ciągu dnia potrafi zasnąć na 15 min i pobudka chyba że go cały czas bujam w wózku to trochę pośpi 😅Czekam z utęsknieniem aż się wszystko unormuje. Liczę na magiczny 3 miesiąc 😊😁

U nas to samo. Same drzemki 15 min w ciągu dnia, w chuscie mi za to pospać może nawet do 2h.
 
Do góry