reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hello, mamuski moja myszka druga noc śpi od 21 do teraz... Nie wybudzam hej na nocne karmienie bo mi żal jej, jak u Was z tym wyglądało ?
Daliście słać maluchom czy wybudzaliscie ?
 
reklama
Hello, mamuski moja myszka druga noc śpi od 21 do teraz... Nie wybudzam hej na nocne karmienie bo mi żal jej, jak u Was z tym wyglądało ?
Daliście słać maluchom czy wybudzaliscie ?
Dawałam spać ale mój i tak rzadko przesypial całe noce. Nawet teraz potrafi się budzić 2-3 razy a ma już prawie 8 miesiecy
 
Hello, mamuski moja myszka druga noc śpi od 21 do teraz... Nie wybudzam hej na nocne karmienie bo mi żal jej, jak u Was z tym wyglądało ?
Daliście słać maluchom czy wybudzaliscie ?
Moje dzieci ani na piersi ani na butelce nie spały wiec nie pomoge.
Moja majac 9 miesiecy jadla 8-10 razy w nocy. Po przejsciu ba butle to sie zmniejszylo do 2 karmien i paru pobudek.
Jesli dajesz takiemu maluszkowi butelke to dość prawdopodobne, ze będzie spal.
 
Hello, mamuski moja myszka druga noc śpi od 21 do teraz... Nie wybudzam hej na nocne karmienie bo mi żal jej, jak u Was z tym wyglądało ?
Daliście słać maluchom czy wybudzaliscie ?
1 miesiąc wybudzałam co 3 h
Potem w nocy miała przerwę 4 h . Do 4 miesiąca. Takie były zalecenia neanotolog. Moja zmagała się ze spadkami cukru w szpitalu po urodzeniu . Wypisali nas - już bez spadków ale zalecenie wyburzenia do 4 mż
 
reklama
Ja nie wybudzam, mój śpi do ok.3 od ok. 20- 21. A jak Ci teraz idzie z tym karmieniem mieszanym?
Dobrze myślę, butelka raz dziennie czasem wcale a tak, staram się piersią cały czas.
Chodź moja po piersi 1h czasem 1.5h i już chce znowu.
Na noc staram się sama pierś, butelko koło 12 jak chcemy wyjechać na spacer 😁
 
Do góry