reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Hejka. Nie wiem czy widzialyscie na watku staraczkowym.. pisalam ze mi sie okres spoznia.. zrobiłam 2 testy i byly pozytywne choc ta druga kreska naprawde byla bardzo blada jak na tyle po spodziewanej @. Bylam zalamana i zszokowana. Nie umialam tej mysli do siebie przyswoic. Zrobilam bete i potwierdzila ciążę. Ale od wczoraj krwawie i to tak dosc mocno więc to biochemiczna. Beta byla tez malutka bo 7.92. Teraz mam wyrzuty sumienia ze swoim zalamaniem się przyczynilam.
Bardzo mi przykro Malina :(
 
Hejka [emoji4] 2latka pozdrawia [emoji3590]
IMG_20210603_100152_1.jpeg
IMG_20210602_153427_1.jpeg
IMG_20210601_173730_310.jpeg
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego Dagusiu i samych radosnych dni [emoji3060][emoji8][emoji320]
Jak wyrosła, na tych zdjęciach już taka duzia dziewczynka [emoji7]
 
Do góry