reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta hcg

reklama
beta hcg pierwsze dwa stosunki odbyłam w nocy z 14.04 na 15.04, ostatni stosunek był 15.04 rano. Podczas dwóch pierwszych razy mocno krwawiłam, po ostatnim stosunku po paru godzinach zaczęłam plamić/lekko krwawić. Krwawienie po paru dniach nasiliło się - razem trwało 10dni do 24.04. 21.04 miałam wizytę u ginekologa, który stwierdził, że jest to miesiączka (złuszczała mi się błona śluzowa). 26.04 oraz 06.05 (11 oraz 21 dni po stosunku) zrobiłam test ciążowy z krwi beta hcg- wyniki obydwóch testów to <1.10 miu/ml. Dodam, że zawsze mam nieregularne miesiączki (w styczniu brak, w lutym dostałam 01.02-06.02, w marcu dostałam okres 16.03-22.03, w kwietniu przed odbyciem stosunku czyli do 14.04 nie dostałam okresu, dzisiaj jest 24.05 a okresu nadal brak). Ginekolog powiedziała, że miałam wtedy dni dni płodne. Zauważyłam, że lekko plamię/krwawię po masturbacji. Czy mogę wykluczyć ciążę na 100%, czy warto iść powtórzyć badanie beta hcg w połowie czerwca, czyli 2 miesiące po stosunku?
Może ktoś mi pomóc w odczytaniu tego wyniku miesiączka planowo jutro regularnie co 28 dni wynik robiony wczoraj
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-08-09-59-09-156_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
    Screenshot_2021-06-08-09-59-09-156_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
    239,8 KB · Wyświetleń: 272
Może ktoś mi pomóc w odczytaniu tego wyniku miesiączka planowo jutro regularnie co 28 dni wynik robiony wczoraj
Gratulacje. Jesteś w ciąży. Policz ile dni minęło od ostatniej @. będziesz znała dokładny wiek ciąży. Możesz powtórzyć badanie Jutro, żeby sprawdzić czy przyrost prawidłowy.🙂

Ps. Zmień zdjęcie bo to zawiera twoje dane wrażliwe. Nie wiadomo czy ktoś później ich nie wykorzysta 🙂
 
Do góry