reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Da się wytrzymać. Największy problem mam ze zmęczeniem. Ale to nie winą ciąży, tylko pozostałych dwóch łobuzów. 😅
U mnie dopiero pierwsza Dzidzia ♥️ No to pozazdrościć 😁bynajmniej nie narzekasz na nudę, bo ja to już dostaje kota powoli.... 🙄A teraz kolejny Łobuz czy Mała Niunia?
Da się wytrzymać. Największy problem mam ze zmęczeniem. Ale to nie winą ciąży, tylko pozostałych dwóch łobuzów. 😅
 
hipoglikemia to odwrotność cukrzycy, zamiast cukier rosnąć to spada i może być bardzo niebezpieczna. Nie biorę żadnych leków, stosuje dietę o niskim indeksie glikemicznym i uratowała mi życie
Ale masz stwoerdzoną cukrzyce ciązowa? Mi jeden parametr przeskoczyl podad norme nieznacznie i mama stwierdzoną cukrzyce. Dzis mierzylam cukier 2.15 h po posilku a tam wynik 55 czyli za niski...zalamac sie mozna 😭
 
reklama
Do góry