reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja nieśmiało tez dołączę ... , rok temu również byłam na marcowych mamusiach 2021, a teraz jakoś boje się cieszyć ( bo ciąża zakończyła się 13 sierpnia w 9 tc ) poronienie zatrzymane
 
Ja nieśmiało tez dołączę ... , rok temu również byłam na marcowych mamusiach 2021, a teraz jakoś boje się cieszyć ( bo ciąża zakończyła się 13 sierpnia w 9 tc ) poronienie zatrzymane
Cześć😊 Będzie dobrze tym razem 🙏🙏 Wierzę w to. Ja byłam w czerwcowych mamusiach 2021.
 
Ja niestety mam już 2 poronienia na koncie , i jedna córkę 7 letnia ..
robiłam mnóstwo badan i tylko trombofilia mi wyszła , zatem ciąża będzie na heparynie i metylach plus
Ja też mam trombofilie, mutacje Leiden dokładnie. Generalnie przy trombofilii i heparynie są duże szanse na utrzymanie ciąży, więc trzeba wierzyć i być dobrej myśli:)
A byłaś też na badaniach w poradni genetycznej? Przy dwóch poronienach słyszałam, że kierują.
 
Ostatnia edycja:
Hej, nieśmiało dołączam...wczoraj druga jasna kreska ☺️ do USG nie chce wpadać w euforię. W styczniu miałam puste jajo płodowe i poronienie go w 8 tyg. Długo czekałam aż cykl wróci :( oby tym razem się udało!!!
 
Hej, nieśmiało dołączam...wczoraj druga jasna kreska ☺️ do USG nie chce wpadać w euforię. W styczniu miałam puste jajo płodowe i poronienie go w 8 tyg. Długo czekałam aż cykl wróci :( oby tym razem się udało!!!
Cześć 😊 Gratulacje😊
Myślę, że wszystkie się stresujemy do tego pierwszego teraz usg a pozniej do tego tzw. "bezpiecznego" już 12 tygodnia.
W którym tygodniu planujecie się wybrać do ginekologa?:)
 
Cześć 😊 Gratulacje😊
Myślę, że wszystkie się stresujemy do tego pierwszego teraz usg a pozniej do tego tzw. "bezpiecznego" już 12 tygodnia.
W którym tygodniu planujecie się wybrać do ginekologa?:)
Dziękuję i wzajemnie 🥰
Ja planuję tak 6-7 tydz., ale to ze względu na wcześniejsze doświadczenia...tylko nie wiem czy wytrzymam 🙊 najchętniej to bym już poszła ale i tak nic mi nie powiedzą 🙈
 
reklama
Ja też mam trombofilie, mutacje Leiden dokładnie. Generalnie przy trombofilii i heparynie są duże szanse na utrzymanie ciąży, więc trzeba wierzyć i być dobrej myśli:)
A byłaś też na badaniach w poradni genetycznej? Przy dwóch poronienach słyszałam, że kierują.
Byłam jednak wszystko prywatnie robiłam ,
Kariotypy mamy ok , nasienie męża tez super , nic oprócz trombofilli mi nie wyszło . 😭
 
Do góry