reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Owsianki , siemię lniane 🙂
Oj tak owsianke tez polecam.
Ja tym dzieci futruje od 6m życia na śniadanie 🤣 sama też to wcinam. Uwielbiam
Nigdy nie mialam z zadnym zadnych problemów z Wyproznianiem przy rozszerzaniu czy pozniej bo owsianka również pomaga w perystaltyce jelit.
Co do blonnika. Przesadzić te nie mozna i warto wtedy duzo pic. Dlatego urozmaicenie najlepsze

Odpoczelam i spadam ogarniać
 
reklama
Muszę spróbować siemię lniane. A do czego można jeszcze je dodawać? Koktajle raczej mi nie wejdą 🤢
Ja na zatwardzenie a miałam naprawdę cholerne, czasem 7-8 dni bez wypróżniania robiłam tak:wieczorem 4-5 suszonych śliwek zalewałam poł szklanki wrzącej wody. Rano zjadałam sliwki, wypijałam powstały kompot. Do tego Kisiel z siemienia lnianego i lactulose (syrop dostępny w aptekach). Wszystko na czczo i po paru godzinach mnie puszczało.
 
Mniej nerwów w związku z kontaktem z klientami 😃 uwierz mi, potrafią szargać nerwy konkretnie. W domu mam dość zajęć, a chce w końcu odpocząć. 1.5 roku temu zmarła moja mama, po 2 latach chorowania na nowotwór. Miała tylko 48 lat. Był to dla mnie cholernie ciężki czas, to ja jeździłam z nią na każdą jedną chemię, naświetlanie, wlew, wizytę. W międzyczasie organizowanie wesela na 250 osób- i cały czas niepewność, czy mama dożyje tego dnia, znając jej stan zdrowia. Chcę trochę odpocząć, cały czas prowadziłam bardzo aktywny tryb życia i robiłam kilka rzeczy naraz 🙂
Współczuje bardzo z powodu mamy i łączę się w bólu, ja pół roku temu pochowałam tatę 😞 Też chorował na nowotwór, ale gdyby nie pandemia, pewnie by jeszcze żył. A tak nie poznał swojej drugiej wnuczki, od mojej siostry, i nie dowie się, że w drodze kolejny wnuk lub wnuczka

W ogóle to za szybko napisałam, że mi przeszły mdłości, wczoraj popołudniu wróciły ze zdwojoną siłą i zdycham kompletnie, na nic nie mam siły 😣

@Magdalenamadzia jak tam trasa? Dotarliście na Mazury? Podziel się widokami ☺️
 
Mi już na pierwszej wizycie ginekolog chciała dać zwolnienie jeśli tylko chcę, ale wezmę od następnej wizyty tj 7 lipca. Ja i tak pracuję w firmie u taty więc od samego początku mam taryfę ulgową i jestem dosłownie pare godzin dziennie w pracy 🙂
o kurczaki to ja w planach dopiero w 6 miesiącu chcialam iść na zwolnienie czy to już pracoholizm? 🙈🤣
 
Ja tez jestem od 10 czerwca juz na zwolnieniu choc po stokroc wolałabym pracowac. Niestety praca w przedszkolu niesie pewne ryzyko, do tego torbiel na jajniku... Czasami juz wyje bo ilez mozna siedziec, lezec😭
Wizytę mam 6 lipca, jutro jade porobić badania na wirusowe choroby.
Dzis jakis kryzys 😭😭
 
Ja tez jestem od 10 czerwca juz na zwolnieniu choc po stokroc wolałabym pracowac. Niestety praca w przedszkolu niesie pewne ryzyko, do tego torbiel na jajniku... Czasami juz wyje bo ilez mozna siedziec, lezec😭
Wizytę mam 6 lipca, jutro jade porobić badania na wirusowe choroby.
Dzis jakis kryzys 😭😭
Ja również pracuję w przedszkolu. Pani ginekolog, gdy dowiedziała się, gdzie pracuję od razu chciała dać L4, bo niestety jesteśmy mocno narażone. 😔 Czasem brak słów w jakim stanie rodzice posyłają swoje pociechy do przedszkola. Katar, kichanie i kaszel są na porządku dziennym. 😳
 
reklama
U mnie niestety nie ma dobrych wieści, pęcherzyk jest dalej całkiem pusty i ma już ponad 2 cm, w poniedziałek idę dla własnego sumienia i 100 procentowej pewności powtórzyć USG u innego lekarza i jeśli diagnoza się potwierdzi to w środę do szpitala :(
Może jest jeszcze szansa na zarodek. Może ciąża jest młodsza i jeszcze nic straconego. To będzie dla Ciebie ciężki weekend ale będziemy z Tobą czekać na poniedziałek na USG i trzymać kciuki żeby było dobrze
 
Do góry