reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

W ubiegłym tygodniu o tym czytałam, bo sama się przestraszyłam moim ponad 500% przyrostem. Długo byłam niespokojna i nie powiem, ciągle coś z tyłu głowy mam, ale pociesza mnie to, że nie mam żadnego innego z objawów. Beta HCG od samego początku przy ciąży zaśniadowej jest ponad normy laboratoryjne. Poza tym na badaniu USG widać struktury pęcherzykowe i przerost macicy w stosunku do danego tygodnia. Dołączę Ci kilka screen'ów. Poczytaj.
A w którym teraz jesteś tc? 🙂 Jakie miałaś wyniki tej bety? Trochę mnie uspokoiłaś 😘
 
reklama
Wlasnie wszedzie pisza ze dzieciatko rosnie 1mm dziennie i tyle do tej pory roslo :(
Ale faktycznie od 3-4 dni nie czuje sie za dobrze pobolewa mnie podbrzusze
Moze cos sie dzieje se maluszek jest juz 4 dni mniejszy niz powinien :(
Tylko kurcze i tak nie jestem w stanie nic zrobić.... Mam juz wszystkie mozliwe leki nawet jak cos zlego sie dzieje to i tak musze czekac :(
 
Ja już po wizycie 😁 wszystko dobrze, mamy pęcherzyk żółtkowy o wymiarach ok. 9mm 😀 równy tydzień temu był sam pęcherzyk 2mm. Kolejna wizyta za tydzień, wtedy się okaże czy jest serduszko ❤️
Edit. Cały pęcherzyk ma 9mm, a nie żółtkowy 🙈
 
Ostatnia edycja:
A w którym teraz jesteś tc? 🙂 Jakie miałaś wyniki tej bety? Trochę mnie uspokoiłaś 😘
Licząc od owulacji - 3t5d.
Na początku robiłam betę, w 5. i 8. dniu bo akurat pierwszą lekarz zlecił w piątek i wtedy miałam 60,71 a w poniedziałek 338,75 więc dokładnie 557%.
Od tamtej pory nic złego u siebie nie obserwuję i czekam (już z niecierpliwością) na pierwsze USG, które mam 06.08.
 
Przy takiej becie to niemożliwe, żeby było coś widać ;) odczekaj na spokojnie jakieś 2 tygodnie (dłużej pewnie nie wytrzymasz biorąc pod uwagę fakt, że poszłaś tak wcześnie 😅), żeby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu ;)
Właśnie nie wiem co mnie podkusiło żeby tak wcześnie iść...trochę się obawiałam ze znowu będzie ciąża pozamaciczna ale na ten moment wydaje mi się ze tym razem się udało :)
 
Wlasnie wszedzie pisza ze dzieciatko rosnie 1mm dziennie i tyle do tej pory roslo :(
Ale faktycznie od 3-4 dni nie czuje sie za dobrze pobolewa mnie podbrzusze
Moze cos sie dzieje se maluszek jest juz 4 dni mniejszy niz powinien :(
Tylko kurcze i tak nie jestem w stanie nic zrobić.... Mam juz wszystkie mozliwe leki nawet jak cos zlego sie dzieje to i tak musze czekac :(
To fakt... jeśli dzieje się coś z nie naszej winy, to są to najczęściej wady genetyczne, a na to już wpływu nie mamy. Niemniej jednak trudna i emocjonalnie wymagająca go sytuacja. Tulę mocno.
 
Licząc od owulacji - 3t5d.
Na początku robiłam betę, w 5. i 8. dniu bo akurat pierwszą lekarz zlecił w piątek i wtedy miałam 60,71 a w poniedziałek 338,75 więc dokładnie 557%.
Od tamtej pory nic złego u siebie nie obserwuję i czekam (już z niecierpliwością) na pierwsze USG, które mam 06.08.
Czyli jesteś tak jakby 5+5 teoretycznie. Nie badalas więcej bety? Twój przyrost to nie 557%. Weszłam teraz w kalkulator i zobacz w załączniku 😉 masz prawidłowy przyrost
 

Załączniki

  • Screenshot_20210722-170359.png
    Screenshot_20210722-170359.png
    123,1 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Witam wszystkich. Ja mam 5t3d,pęcherzyka brak,wybieram się do innego lekarza jeszcze, jutro wyniki bhcg. Lekkie plamienia,ale w poprzednich ciążach to samo ,dostałam duphaston i za 2 tygodnie wizyta. Wyjeżdżam w sobotę na wakacje i trochę się martwię,że coś się może stać z dala od domu
 
Do góry