reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jeśli wiesz, to wiesz, ze nie da się w ten sposób zajść w ciąże [emoji6]
Rozumiem Pani rozgoryczenie, sama pewnie pisalabym w ten sposób gdybym miała zaplecze doświadczeń. :) Ja wiem że do tego potrzeba odpowiednich warunków , temperatury , odpowiedniego ciśnienia dzięki któremu plemniki szybciej dotrą do komórki. Jednakże, chciałam po prostu zapytać czy takie zbliżenie nie bezpośrednie do okolic intymnych kobiety może czymś zaowocować. :)
 
reklama
Rozumiem Pani rozgoryczenie, sama pewnie pisalabym w ten sposób gdybym miała zaplecze doświadczeń. :) Ja wiem że do tego potrzeba odpowiednich warunków , temperatury , odpowiedniego ciśnienia dzięki któremu plemniki szybciej dotrą do komórki. Jednakże, chciałam po prostu zapytać czy takie zbliżenie nie bezpośrednie do okolic intymnych kobiety może czymś zaowocować. :)

Nie ma we mnie rozgoryczenia [emoji6] skoro wiesz jakie musza być warunki, bez których plemniki gina, ze musi być dzień płodny, ze musi dojść do PENETRACJI to po prostu nie rozumiem pytania [emoji3526] jak ktoś nie wie o co chodzi w robieniu dzieci to pytanie zrozumiałe (no, powiedzmy, ze zrozumiałe), ale wierze, ze Ty wiesz, wiec skąd to pytanie? Wiesz, ze nie zajdziesz w ciąże, ale i tak pytasz czy napewno nie zajdziesz w ciąże.

Jeśli nie chcesz zajść w ciąże i tak bardzo się boisz to poproś ginekologa o antykoncepcję lub odpuść sobie jeszcze takie zabawy, bo prędzej czy później posunięcie się dalej i wtedy dopiero będziesz się martwić.
 
Nie ma we mnie rozgoryczenia [emoji6] skoro wiesz jakie musza być warunki, bez których plemniki gina, ze musi być dzień płodny, ze musi dojść do PENETRACJI to po prostu nie rozumiem pytania [emoji3526] jak ktoś nie wie o co chodzi w robieniu dzieci to pytanie zrozumiałe (no, powiedzmy, ze zrozumiałe), ale wierze, ze Ty wiesz, wiec skąd to pytanie? Wiesz, ze nie zajdziesz w ciąże, ale i tak pytasz czy napewno nie zajdziesz w ciąże.

Jeśli nie chcesz zajść w ciąże i tak bardzo się boisz to poproś ginekologa o antykoncepcję lub odpuść sobie jeszcze takie zabawy, bo prędzej czy później posunięcie się dalej i wtedy dopiero będziesz się martwić.
Właśnie stąd moje głupie pytanie. Opiera się właśnie ono na aspekcie penetracji. Warunek penetracji odnosi się tylko i wyłącznie do sytuacji kiedy dochodzi do niej przy użyciu penisa ? Wszystko rozchodzi się o to czy palec też może zastąpić penisa i pomoc plemnikom dojść do szyjki macicy a stamtąd do jajowodu. Czy tutaj mamy prostą drogę penis penetracja plemniki? Może źle sformułowam pytanie , mam nadzieję że Pani zrozumie.
 
Wiesz, że ciężko zajść w ciążę, ale boisz się, że bez wtrysku wewnątrz zaszłaś w ciążę 🤦‍♀️ albo daj sobie spokój, albo tak jak koleżanki wyżej piszą idz po antykoncepcję.
Proszę wybaczyć, ale w jednym wątku Pani wyśmiewa moje pytanie a w drugim odpowiada Pani bez problemu. Na prawdę dziękuję za odpowiedź, ale tak jak odpisałam Pani tam, nie rozumiem czasami kobiet. Jedne potrafią wytłumaczyć bo wiedzą , że kazdy wół cielęciem był :) a inne od razu zarzucają trollowanie (?).
 
Proszę wybaczyć, ale w jednym wątku Pani wyśmiewa moje pytanie a w drugim odpowiada Pani bez problemu. Na prawdę dziękuję za odpowiedź, ale tak jak odpisałam Pani tam, nie rozumiem czasami kobiet. Jedne potrafią wytłumaczyć bo wiedzą , że kazdy wół cielęciem był :) a inne od razu zarzucają trollowanie (?).
piszą dziewczyny, że nie jest możliwe zajście w ciążę, a Ty swoje. Radzę wstrzymać się z zabawami, skoro nie jesteś gotowa na ewentualne konsekwencje.
 
piszą dziewczyny, że nie jest możliwe zajście w ciążę, a Ty swoje. Radzę wstrzymać się z zabawami, skoro nie jesteś gotowa na ewentualne konsekwencje.
Ale ja po prostu dopytuję. Właśnie po to aby w przyszłości albo unikać albo uniemożliwiać takich sytuacji. Nie pytam o to dla zabawy .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry