reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Chciałabym kiedyś trafić tutaj na kobiety, które traktują te młodsze jak córki, a nie jak niedouczone sieroty które "bawią się nie licząc sie z konsekwencjami". Każdy kiedyś był młody i każdy popełnia błedy. Po to to forum zostało stworzone aby można było pytać. Przynajmniej tak myślałam.
 
reklama
Chciałabym kiedyś trafić tutaj na kobiety, które traktują te młodsze jak córki, a nie jak niedouczone sieroty które "bawią się nie licząc sie z konsekwencjami". Każdy kiedyś był młody i każdy popełnia błedy. Po to to forum zostało stworzone aby można było pytać. Przynajmniej tak myślałam.

Ok, ale odpowiedzi już dostałaś. Czego jeszcze nie rozumiesz?
 
Ale ja po prostu dopytuję. Właśnie po to aby w przyszłości albo unikać albo uniemożliwiać takich sytuacji. Nie pytam o to dla zabawy .
Aby w przyszłości uniknąć to antykoncepcja! To podstawa jak się nie chce ciąży. Niby wszystko wiesz. Preejakulat, odpowiednie warunki i tak dalej. Ale i antykoncepcji nie myślisz?
 
Chciałabym kiedyś trafić tutaj na kobiety, które traktują te młodsze jak córki, a nie jak niedouczone sieroty które "bawią się nie licząc sie z konsekwencjami". Każdy kiedyś był młody i każdy popełnia błedy. Po to to forum zostało stworzone aby można było pytać. Przynajmniej tak myślałam.
Gwarantuję ci, że ja córkę uświadomie i w porę zabiorę do ginekologa. A jak wyskoczy mi z takim pytaniem usłyszy dokładnie to samo.
 
Aby w przyszłości uniknąć to antykoncepcja! To podstawa jak się nie chce ciąży. Niby wszystko wiesz. Preejakulat, odpowiednie warunki i tak dalej. Ale i antykoncepcji nie myślisz?
Myślę. Proszę uwierzyć że myślę. Gratuluję postawy, ja niestety od mojej mamy takiego wsparcia nie dostałam i raczej nie dostanę.
Kończąc wątek, jeżeli mogę juz na sam koniec zapytać, suma summarum , pytanie jest głupie i bez podstaw do zamartwiania się? :)
 
Chciałabym kiedyś trafić tutaj na kobiety, które traktują te młodsze jak córki, a nie jak niedouczone sieroty które "bawią się nie licząc sie z konsekwencjami". Każdy kiedyś był młody i każdy popełnia błedy. Po to to forum zostało stworzone aby można było pytać. Przynajmniej tak myślałam.
Tak forum jest od pytań, a np książki są po to aby je czytać i czerpać z nich wiedzę :)
I jedno to jakby jakaś nastolatka spytała o metody antykoncepcji lub jakie warunki muszą zostać spełnione aby doszło do zapłodnienia a co innego pytanie czy możliwa jest ciąża przez wytrysk na brzuch.
 
Myślę. Proszę uwierzyć że myślę. Gratuluję postawy, ja niestety od mojej mamy takiego wsparcia nie dostałam i raczej nie dostanę.
Kończąc wątek, jeżeli mogę juz na sam koniec zapytać, suma summarum , pytanie jest głupie i bez podstaw do zamartwiania się? :)
Jeżeli myślisz to idź do ginekologa po antykoncepcję. I przy okazji porozmawiaj z nim o tym i czym nie możesz z mamą.

Odpowiedź odnośnie ciąży już dostałaś.
 
reklama
Tak forum jest od pytań, a np książki są po to aby je czytać i czerpać z nich wiedzę :)
I jedno to jakby jakaś nastolatka spytała o metody antykoncepcji lub jakie warunki muszą zostać spełnione aby doszło do zapłodnienia a co innego pytanie czy możliwa jest ciąża przez wytrysk na brzuch.
Dlatego wspomniałam o wytrysku na brzuch, bo często pojawiały się tutaj komentarze przy innych wątkach, że jest możliwość przeniesienia nasienia. To wszystko :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry