reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Powiem wam, że jestem taka szczęśliwa, że małemu nawet temperatura nie drgnęła. Zawsze boje się tych szczepień, a on tak super na nie reaguje. Gdyby mi jeszcze gorączkował, to chyba bym oszalała, ze zmartwienia.

Ja już powoli muszę rozglądać się za kolejnym fotelikiem, młody powoli wyrasta z łupiny :/
A co wystaje mu główka? :)
 
reklama
A co wystaje mu główka? :)
Ja na ten będę wymieniać. Pewnie zaraz napiszecie, że najlepszy tylem żeby dziecko jeździło. Z mezem uznaliśmy się najwięcej stłuczek jest w mieście, ktoś komuś w dupsko więc gorzej jak będzie siedziec tylem do kierunku jazdy. I zwinięte niebezpiecznie nogi 😁 strasza corka miała maxi cosi tobi 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210722_215332_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210722_215332_com.android.chrome.jpg
    243 KB · Wyświetleń: 64
Ja na ten będę wymieniać. Pewnie zaraz napiszecie, że najlepszy tylem żeby dziecko jeździło. Z mezem uznaliśmy się najwięcej stłuczek jest w mieście, ktoś komuś w dupsko więc gorzej jak będzie siedziec tylem do kierunku jazdy. I zwinięte niebezpiecznie nogi 😁 strasza corka miała maxi cosi tobi 😁
ja tam zamierzam nosidełko moje jest 0-24 ms waga do 13 kg więc narazie mi się nie śpieszy 😁
a fotelik to myślałam, że standardowo jest przodem do kierunku jazdy a nosidełko odwrotnie czego to się można dowiedzieć😂
 
ja tam zamierzam nosidełko moje jest 0-24 ms waga do 13 kg więc narazie mi się nie śpieszy 😁
a fotelik to myślałam, że standardowo jest przodem do kierunku jazdy a nosidełko odwrotnie czego to się można dowiedzieć😂
Ogólnie fotelik chyba można wpinać przodem lub tyłem, my akurat jak najdłużej (czyli dopóki nie zacznie marudzić) chcemy tyłem do kierunku jazdy, no chyba, że są jakieś specjalne foteliki "jednokierunkowe". My mamy Maxi Cosi i kolejny musimy kupić tez Maxi Cosi i chyba nawet nie mamy za dużego wyboru w modelach, bo mamy bazę, do której niewiele pasuje 😂
 
ja tam zamierzam nosidełko moje jest 0-24 ms waga do 13 kg więc narazie mi się nie śpieszy 😁
a fotelik to myślałam, że standardowo jest przodem do kierunku jazdy a nosidełko odwrotnie czego to się można dowiedzieć😂
Ja też wolałabym żeby dłużej pojeździł w łupinie ale skoro wyrasta, to nie mam wyboru.
 
Ogólnie fotelik chyba można wpinać przodem lub tyłem, my akurat jak najdłużej (czyli dopóki nie zacznie marudzić) chcemy tyłem do kierunku jazdy, no chyba, że są jakieś specjalne foteliki "jednokierunkowe". My mamy Maxi Cosi i kolejny musimy kupić tez Maxi Cosi i chyba nawet nie mamy za dużego wyboru w modelach, bo mamy bazę, do której niewiele pasuje 😂
Kobylke można tylko montować tylem. Jak musisz kupic maxi cosi to polecam Ci model tobi, tylko juz przodem montowany
 
Ja na ten będę wymieniać. Pewnie zaraz napiszecie, że najlepszy tylem żeby dziecko jeździło. Z mezem uznaliśmy się najwięcej stłuczek jest w mieście, ktoś komuś w dupsko więc gorzej jak będzie siedziec tylem do kierunku jazdy. I zwinięte niebezpiecznie nogi 😁 strasza corka miała maxi cosi tobi 😁
No nie wiem - dla mnie to troche brzmi jak nogi vs kregoslup 😁 ja ogolnie uwazam ze te foteliki sa bezpieczne, jak Ci samochod dowali to najlepszy fotelik na swiecie Ci nie uratuje dziecka. Do tylu sie wozi dlatego bo w momencie stluczki masz dynamiczny ruch do przodu i nagle zatrzymanie - wtedy plecy ladnie wbijaja sie w fotel, a nie leca do przodu i zatrzymuja na pasach. Chyba o to chodzi. Natomiast wielu znajomych mowilo mi ze jak dziecko jest w wieku ponad rok to nie ma szans na wozenie tylem do kierunku jazdy, zbyt ciekawe sa dzieci i sie buntuja.
 
ja tam zamierzam nosidełko moje jest 0-24 ms waga do 13 kg więc narazie mi się nie śpieszy 😁
a fotelik to myślałam, że standardowo jest przodem do kierunku jazdy a nosidełko odwrotnie czego to się można dowiedzieć😂
Jakie masz nosidlo? Ja mam nadzieję, że corka w kobylce pojeździ chociaz do 13 msc :)
 
reklama
Do góry