reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
U mnie dziś całkiem całkiem. Głowa sobie wymyśliła
A wy jak się czujecie dzisiaj ?😀
Super jest. Głowa chce dostać udaru 😂😂ale rozum jej wytłumaczył że ma dać sobie spokój😜. Żeby tak było jak najdłużej a nawet lepiej to dam radę. Właściwie to i tak dam radę bo silna jestem i nie poddaję się tak łatwo!!😊😊😊😊 Ja wstałam w nocy tylko na siusiu i spałam do prawie 8.00. Mi pomogło tritico. Dziś też sobie wezmę bo jak człowiek się wyśpi to i lepiej mu jest w ciągu dnia.
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy miałyście coś takiego jak lęk przed lękiem?
Właśnie chyba tak nawraca nerwica,że boisz się kolejnego ataku.,Wiesz że się to może powtórzyć i wtedy wszystko się pogłębia.Ja np. miałam czasami taki ataki paniki ,że coś mi się stanie i wogole ,a potem bałam się że to się powtórzy i lęk narasta.Tak działa nerwica lękowa.
 
Dziewczyny a tak właściwie co Wy konkretnie robicie gdy dopada Was lęk? Napiszcie jakie macie sposoby na opanowanie strachu. Może któryś z Waszych sposobów pomoże mnie 😊
Ja w myślach przenoszę się w zupełnie inne miejsce, tworzę sobie nowy świat. Może masz jakąś ulubioną książkę? - spróbuj wcielić się w jedną z postaci. Mi pomaga przed snem.
 
Dziewczyny potrzebne wsparcie! Zaczyna mi odwalać. Jak już wcześniej pisałam mam też cukrzycę ciążową i teraz moja głupia głowa sobie wkręciła że ta cukrzyca mnie zabije. Mam takie skoki cukru że to masakra. Po posiłku potrafi dobić nawet do 163, a za jakieś 2 godziny cukier tak spada że mam niedocukrzenie (hipoglikiemie). Już wiem co robić, żeby podnieść cukier ale oczywiście mam obawy że on zaraz znowu spadnie. I tak w kółko. A żeby nie było zbyt nudno to ubzdurało mi się że dostanę udaru mózgu. Oszaleć idzie z tą moją głową. I jeszcze dziś po przebudzeniu po południu serce waliło jak głupie. Nie mogę doczekać się kiedy miną te dwa miesiące i już urodzę żeby wkońcu pozbyć się cukrzycy, która mnie wykańcza. Napiszcie jakieś dobre słowo które podniesienie mnie na duchu 😃
 
Dziewczyny potrzebne wsparcie! Zaczyna mi odwalać. Jak już wcześniej pisałam mam też cukrzycę ciążową i teraz moja głupia głowa sobie wkręciła że ta cukrzyca mnie zabije. Mam takie skoki cukru że to masakra. Po posiłku potrafi dobić nawet do 163, a za jakieś 2 godziny cukier tak spada że mam niedocukrzenie (hipoglikiemie). Już wiem co robić, żeby podnieść cukier ale oczywiście mam obawy że on zaraz znowu spadnie. I tak w kółko. A żeby nie było zbyt nudno to ubzdurało mi się że dostanę udaru mózgu. Oszaleć idzie z tą moją głową. I jeszcze dziś po przebudzeniu po południu serce waliło jak głupie. Nie mogę doczekać się kiedy miną te dwa miesiące i już urodzę żeby wkońcu pozbyć się cukrzycy, która mnie wykańcza. Napiszcie jakieś dobre słowo które podniesienie mnie na duchu 😃
Hej
Mnie wczoraj mąż też odwiózł na IP wczoraj wieczorem, po przy podcieraniu zauważyłam niedużą plamkę krwi.W szpitalu się okazało że to nic groźnego.Dalej nie ma plemienia,musiałam sobie jakieś naczynko uszkodzić,ale zostałam na obserwacji.
Ja też dzisiaj jestem po 2 dniach brania leków i rano też mnie złapało,mocne uderzenie gorąca,siódme poty,szybki puls ale powtarzałam sobie że to tylko nerwicą i moja głowa i że leki to potęgują i mi przeszło,szybciej niż zawsze.Podziałalo gadanie ,uspokoj się 😀🐵
Szpital się przydał,bo wkręcałam sobie,że jestem w dobrym miejscu 😀
 
reklama
Do góry