reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Wszystko ok wyczyścili mi rane zasznurowali i zmienili położną. Bo poprzednia zamiast wietrzyć rane pozaklejała plastrami foliowymi 🤦‍♀️ a ja nie wiedziałam jak ma być. Nie jest reguła chyba że będzie większe .. mój syn urodził się mniejszy ale to wszystko indywidualnie. Z jaką wagą urodziły się Twoje dzieci ?😊
O kurde 😬 co to za położna 🙆🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ aż strach trafić w ręce takiej 😏 Pierwszy syn miał 4350 a drugi 5600.
 
No chyba to jest kwestia około 3 dni - tak gdzieś wyczytałam, ale może to było błędne info. Wole mieć pewność, że nie strace kasy 🙈
"Ważne. Na złożenie wyjaśnień chory ma 3 dni, a jeśli nie zrobi tego w wyznaczonym terminie, ZUS wysyła upomnienie i daje takiej osobie kolejne 7 dni na wytłumaczenie się z nieobecności."
 
Ważna jest ocena blizny poprzez USG, ale zdecydowana większość kobiet może próbować, tylko trzeba znaleźć szpital, który popiera porody naturalne po CC, a nie kładzie na stół z automatu.
Muszę się rozeznać jak jest w szpitalu w którym zmierzam teraz rodzić. Bo w poprzednim jeden lekarz niby chciał żebym próbowała sama ale przyszedł inny i kategorycznie zabronił i kazał brać na salę 🤷🏼‍♀️
 
Muszę się rozeznać jak jest w szpitalu w którym zmierzam teraz rodzić. Bo w poprzednim jeden lekarz niby chciał żebym próbowała sama ale przyszedł inny i kategorycznie zabronił i kazał brać na salę 🤷🏼‍♀️
U Ciebie może waga dzieci była decydująca. Szczerze mówiąc patrząc na wagę twoich dzieci, to raczej będzie kolejne CC :/
 

Załączniki

  • 8c00e98e-484a-42fb-ae85-9e28b64a2876.jpg
    8c00e98e-484a-42fb-ae85-9e28b64a2876.jpg
    163,7 KB · Wyświetleń: 44
U Ciebie może waga dzieci była decydująca. Szczerze mówiąc patrząc na wagę twoich dzieci, to raczej będzie kolejne CC :/
Chyba, że trzecie będzie mniejsze🤔 choć w poradni genetycznej do której wysłali mnie ze szpitala doktorek stwierdził, że trzecie będzie ważyć więcej. Ale wiadomo, że niekoniecznie musi to być prawda. Zobaczymy, nie myślę na razie o tym i nie martwię się na zapas. Będzie co będzie
 
reklama
"Ważne. Na złożenie wyjaśnień chory ma 3 dni, a jeśli nie zrobi tego w wyznaczonym terminie, ZUS wysyła upomnienie i daje takiej osobie kolejne 7 dni na wytłumaczenie się z nieobecności."
czyli po min. 3 dniach wyślą upomnienie które poczta będzie szło kolejne 2 dni , odebrać można do 7 dni i po odebraniu ma się jeszcze 7 dni na odpowiedź czyli można być wtedy gdzie się chce dobre 10 dni :)
 
Do góry