reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja też planuję wypad za granicę we wrześniu w 2 trymestrze... wezmę chyba 2 tyg urlopu żeby L4 nie brać. Boję się tylko latać w ciąży... Może jednak lepiej skoczyć samochodem do Włoch. A ty planujesz lecieć? Samolotem zdecydowanie można wybrać fajniejsze kierunki...
Ja właśnie planuje lecieć we wrześniu samolotem😊 Podpytam jeszcze ginekologa o to, ale jak ciąża prawidłowo się rozwija, to raczej nie ma przeciwwskazań😊 Mam przynajmniej taka nadzieję😀
 
reklama
Też bym wolała lecieć 🙂 w takim razie podpytam też ginekologa bliżej września 😀 dzięki!
Tylko jak jest już bardziej zaawansowana ciąża, czy widoczna to niektóre linie mogą wymagać zaświadczenia od lekarza o braku przeciwwskazań do takiej podróży samolotem 😊 Ale to już trzeba szukać tych wymagań u nich na stronach 😊
 
Ja też planuję wypad za granicę we wrześniu w 2 trymestrze... wezmę chyba 2 tyg urlopu żeby L4 nie brać. Boję się tylko latać w ciąży... Może jednak lepiej skoczyć samochodem do Włoch. A ty planujesz lecieć? Samolotem zdecydowanie można wybrać fajniejsze kierunki...
Ja zdecydowanie wolę samolot, dla mnie to mniej męczące niż jazda samochodem chociażby nad polskie morze, bo mieszkam na południu Polski. Co do kierunku to sama mam wątpliwości. Kochamy Egipt, ale trochę się go obawiam w razie jakby coś się zaczęło dziać. Wolę chyba bardziej europejskie kierunku, ale nie wiem co wybrać, żeby pogoda była pewna 🤔 Jakoś tak zawsze ten Egipt nas ciągnie i nawet jak rezerwujemy coś innego, to finalnie lądujemy w Egipcie 😂
 
Ja zdecydowanie wolę samolot, dla mnie to mniej męczące niż jazda samochodem chociażby nad polskie morze, bo mieszkam na południu Polski. Co do kierunku to sama mam wątpliwości. Kochamy Egipt, ale trochę się go obawiam w razie jakby coś się zaczęło dziać. Wolę chyba bardziej europejskie kierunku, ale nie wiem co wybrać, żeby pogoda była pewna 🤔 Jakoś tak zawsze ten Egipt nas ciągnie i nawet jak rezerwujemy coś innego, to finalnie lądujemy w Egipcie 😂
fakt, Egipt trochę ryzykownie, ja bym się nie zdecydowała w ciąży 🙈 bezpieczniej gdzieś w Europie
 
To może na Izbę szybciorem
Nie da rady, jestem na głębokiej wsi z dwójką dzieci.
Jak się urodziłam, go miałam 2420 g. :))

O rety... To wielki stres Cię ogarnął. Dzwoniłaś już do lekarza?
Biorę 2x luteinę, lekarz kazał brać 4x jakby coś się działo. No to 4 razy.

Do domu wracam dopiero 3 sierpnia, staram się oszczędzać, ale w domu półtoraroczne dziecko, to wiadomo...
Już powiedziałem do męża, że więcej nie zachodzę w ciążę, za dużo stresu...

Ale wiecie co, gazuje mi na środku brzucha, a z mojego doświadczenia, to dobry znak więc tylko to utrzymuje mnie przy zdrowych zmysłach.
 
Sorki, teraz odpowiem z sensem, bo wcześniej nie widziałam tego co napisałaś przed oznaczeniem mnie 🙈 Tak, raczej dzieciaczek znów będzie malutki, skoro przyczyną była budowa macicy. Ale 2600 to nie aż tak mało, nie martw się ;)
A jaka masz macice? Ja mam w tylozgieciu i zastanwiam sie czy ma to znaczenie
 
reklama
Ja zdecydowanie wolę samolot, dla mnie to mniej męczące niż jazda samochodem chociażby nad polskie morze, bo mieszkam na południu Polski. Co do kierunku to sama mam wątpliwości. Kochamy Egipt, ale trochę się go obawiam w razie jakby coś się zaczęło dziać. Wolę chyba bardziej europejskie kierunku, ale nie wiem co wybrać, żeby pogoda była pewna 🤔 Jakoś tak zawsze ten Egipt nas ciągnie i nawet jak rezerwujemy coś innego, to finalnie lądujemy w Egipcie 😂
Egipt rzeczywiście jest ryzykowny przynajmniej w okresie ciąży. Też mieszkam na południu i w sumie do Włoch mam 10h drogi - prawie jak nad morze 😅 z lotów uwielbiam Grecję zwłaszcza Kretę ale może tym razem bardziej Malta, Katania we Włoszech albo Majorka 🤔 jeśli samochodem to wybór mały bo pozostają nam północne Włochy niedaleko Wenecji bądź Chorwacja w której nigdy nie byłam. Zobaczymy w takim razie co powie lekarz 🙂 Byleby nam nie pozamykali kierunków przez covid...
 
Do góry