reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej, ja jednak bylam w biochemicznej, żegnam się z Wami i życzę z całego serca żeby dzieci byly zdrowe no i ciążę bez przygód [emoji11] mam tylko pytanie jesli ktoras jest po biochem, ile trzeba odczekać czy od razu moge probowac po okresie?
Przykro mi i zycze cudownie nudnej kolejnej ciazy
Starac sie mozesz juz po krwawieniu
Traktujemy to jak spozniony okres.
 
Czesc dziewczyny!
Ostatnio w ogole sie tutaj nie udzielalam bo bylam na urlopie. Przez tydzien tyle stron przybylo, ze chyba nie bede w stanie wszystkiego nadrobic 😅
Co do latania samolotem to plan byl, ze polecimy samolotem ale balam sie i postawilismy jednak na samochod i w sumie nie zaluje. W sierpniu planowalismy wylot gdzies do Grecji albo Wloch (albo gdziekolwiek gdzie jest plaza i cieplo :D) ale teraz nie wiem jak to bedzie, nie chce sie za bardzo forsowac, niby samolot w ciazy jest ok, ale ja juz wole z niczym nie ryzykowac. To wszystko bedzie zalezalo od mojego samopoczucia :) Ostatni tydzien czulam sie calkiem niezle, tylko wieczorami lekkie mdlosci i okropne zmeczenie. Jednak od wczoraj czuje sie coraz gorzej, mdlosci, brak apetytu, zawroty glowy. Wiec jak bede sie tak czuc to nie wiem jak to z urlopem w sierpniu bedzie, zobaczymy :) Chociaz ze swojej strony bardzo polecam jakis wyjazd, bo ten ostatni tydzien zlecial mi bardzo szybko, tyle sie dzialo na urlopie ze nie mialam nawet czasu myslec o ciazy i czy wszystko ok, no i tak ogolnie sie zamartwiac, jak to ja 😅 Dlatego mam nadzieje, ze jednak w sierpniu dam rade jeszcze gdzies wyskoczyc, bo to naprawde pomaga!
Tak sie martwilam, ze nie mam zadnych objawow, a jak sie pojawily to wszystko na raz :D
Dzisiaj 6+6 i wizyta w czwartek. Teraz bedzie sie strasznie dluzyc do czwartku :)

W ogole to witam i gratuluje nowym dziewczynom! Super, ze tyle nas tu przybywa!
 
Mnie zdziwiło, że w 7plus5 mi nie założył jeszcze karty ciąży. Ani nie zważył, nie zmierzył tętna. W poprzedniej to za każdym razem było. Pewnie na kolejnej wizycie założy tą kartę nie? Jakie miałyście 1 badania ? Ja mam mocz, morfologia, tsh i cukier. Na następną wizytę mam przynieść poprzedni wynik z grupy krwi
Ja byłam w 6+4 i też mi nie założył, ale jutro idę z wynikami badań i mam mieć wtedy założoną. Pewnie też wtedy zważy, zmierzy ciśnienie itp. A z badań miałam jeszcze dodatkowo HIV, kiłę, toxoplazmoze, różyczkę.
 
reklama
Hej, ja jednak bylam w biochemicznej, żegnam się z Wami i życzę z całego serca żeby dzieci byly zdrowe no i ciążę bez przygód 😙 mam tylko pytanie jesli ktoras jest po biochem, ile trzeba odczekać czy od razu moge probowac po okresie?
Uda się napewno. Mi mówili po poronieniu : najważniejsze że możesz zajsc w ciążę a utrzymać w końcu utrzymasz 😊 tak Więc powodzenia następnym razem 😘
 
Do góry