reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja biorę falvit mama, doczytałam na wątku o tym nieszczęsnym żelazie i się wystraszyłam.. Ale mówiłam o tych witaminach lekarzowi na wizycie, to powiedział, by zostawić plus dołożyć porcję dodatkowego kwasu foliowego i tak biorę na ten moment wg jego zaleceń
 
Mnie lekarz polecił Prenatal Uno i tak właśnie biorę. Brałam Mama DHA Premium+ ale wielkość tych kapsułekt to tragedia. Pozostaje przy Prenatal Uno 🙂

Dziewczyny jakie kremy stosujecie do twarzy? Straaaasznie zniszczyła mi się cera 🥺☹ Kupiłam sobie kremy z Sylveco bo są naturalne i mam nadzieję że pomogą...... ta ciąża jest CAŁKIEM inna od poprzedniej. Całkiem...
 
Dziewczyny można jeść grzyby w ciąży? Przyznam że za mną chodziły znalazłam w zamrażarce jeszcze z zeszłego rok, ale czy można ?
 
Mnie lekarz polecił Prenatal Uno i tak właśnie biorę. Brałam Mama DHA Premium+ ale wielkość tych kapsułekt to tragedia. Pozostaje przy Prenatal Uno 🙂

Dziewczyny jakie kremy stosujecie do twarzy? Straaaasznie zniszczyła mi się cera 🥺☹ Kupiłam sobie kremy z Sylveco bo są naturalne i mam nadzieję że pomogą...... ta ciąża jest CAŁKIEM inna od poprzedniej. Całkiem...
O ile mnie pamięć nie myli Prenatal duo będzie miał duże kapsułki ...
 
reklama
Hej 🙂 dawno mnie tu nie było.
Mam nadzieję, że u Was wszystko Ok i w spokoju czekacie na swoje dzidziusie 🙂 ja miałam dzisiaj wizytę (10+3) i według OM poród mam na 5 marca a według USG na 25 lutego. Na następnej wizycie będziemy potwierdzać. Niby wszystko ok, ale mam podwyższone ciśnienie: 137/100, 2 tygodnie temu miałam 132/93. Poprzednia lekarka nie zwróciła na to uwagi, a obecna skomentowała, że za wysokie i zobaczymy jak będzie na następnej wizycie za 3 tygodnie.

Mam pytanie, które kieruje głowie do Dziewczyn z początku wątku:
Czy badania prenatalne w I trymestrze są obowiązkowe? Ile kosztują? Będziecie je robić?
 
Do góry