reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

weź daj spokój albo ta lekarka była na haju albo zaczęła dopiero leczyć 🙄
ja cukrzyca ciążowa, nadciśnienie indukowane, brak przepływów, i dziecko urodzone przed czasem waga 2kg
piepsza na tym nfz co im się tylko podoba jak mała zły dzień żeby się wyżyć za swoją niedolę bo przecież skargi nie złożysz bo chyba nie wiem w tej papierologii to by ją znaleźli za 40 lat 😂😂😂
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dokładnie, ja bylam na to gotowa 🙈😅, a z racji cc leżałam na patologii ciąży, potem cc 2 i tak wyszłam w niedzielę 🤷‍♀️ 5 dni wysluchiwania różnych dziwnych rzeczy. A już zabawne bylo to jak jedna policja zakazała mi dawania smoczka. No ok, posłuchalam, kobita doświadczenie ma to pewnie się zna 😁. Potem przyszła druga położna, koleżanka jej mówi że mały wisi cały czas na cycu, a jak zabiera to płacze. To ta stwierdziła, że cyc nie jest do zabawy i dac smoka 😅😅😅😅😅. Swoją drogą jest tu ktoś ze Śląska 🤔?
Potem po cc kolejne 2dni ;) *
 
Jak to się nie używa? Ja używam 😁 i to właśnie z Jelp.
A to Twój wybór 😜ja nie używam mogą działać drażniąco na skórę i nie polecane szczególnie przy AZS.
załączam opinie z Instytutu Matki i Dziecka
Dokładnie, ja bylam na to gotowa 🙈😅, a z racji cc leżałam na patologii ciąży, potem cc 2 i tak wyszłam w niedzielę 🤷‍♀️ 5 dni wysluchiwania różnych dziwnych rzeczy. A już zabawne bylo to jak jedna policja zakazała mi dawania smoczka. No ok, posłuchalam, kobita doświadczenie ma to pewnie się zna 😁. Potem przyszła druga położna, koleżanka jej mówi że mały wisi cały czas na cycu, a jak zabiera to płacze. To ta stwierdziła, że cyc nie jest do zabawy i dac smoka 😅😅😅😅😅. Swoją drogą jest tu ktoś ze Śląska 🤔?
ze smoczkiem też miałam akcje nie chciałam dawać i byliśmy jak miał kilka tyg u neurologa i płakał a ona ma pani smoczek a ja ze mam ale nie daje a dlaczego no bo czytałam że nie wolno bo się dziecko przyzwyczai, wady zgryzu itd
a ona to się odzwyczai, po to są produkowane żeby dziecku dawać 😂😂😂
i potem dawałam cały czas a teraz już nawet nie wiem gdzie ten smoczek jest wymieniłam po 6 ms a ten nie chciał i leży 🤔
 
Nie powiedziała bezpośrednio tego o jej małym, tylko ogólnie o dzieciach. Czyli generalnie wg niej wszystkie dzieci na oddziale były ' dziwne '. Dodam, że też miałam cukrzycę ciążowa, więc nie jest powiedziana, że ta choroba powoduje to, iz każde dziecko ma 4kg. Co najśmieszniejsze dzień wcześniej na obchodzie była młoda Pani doktor, która zaś mówiła że dzieci takie 4kg się jej podobają bo już wie co się nosi. 🙈😁 A takie 3 to takie malutkie, kruchutkie 🤷‍♀️. Takie skrajności w BB woj.🤦‍♀️
Ja też cukrzyca ciążowa a waga małego 3340 g😉
 
Któraś sprawdzała Jelp? Dla mnie proszek i płyn the Best 😍
Zawsze miałam taki plan kupić ale jakos lovela lądowała w koszyku....

Ale używasz płynu do prania czy płukania?
Bo do płukania płynów się nie używa dopóki dziecko nie skończy lat 3
Tylko i wyłącznie do prania..żadnego płynu do płukania dla małej bo czytałam też wcześniej o tym..no i odplamiacz czasami ale też z loveli....dla nas dorosłych używam płynu do płukania:)
 
ze smoczkiem też miałam akcje nie chciałam dawać i byliśmy jak miał kilka tyg u neurologa i płakał a ona ma pani smoczek a ja ze mam ale nie daje a dlaczego no bo czytałam że nie wolno bo się dziecko przyzwyczai, wady zgryzu itd
a ona to się odzwyczai, po to są produkowane żeby dziecku dawać 😂😂😂
i potem dawałam cały czas a teraz już nawet nie wiem gdzie ten smoczek jest wymieniłam po 6 ms a ten nie chciał i leży 🤔
A z tymi smoczkami to każdy co innego...mi przywieźli małą ze smoczkiem i nikt nie pytał czy się zgadzam czy nie....przy jej darciu byłby wskazany a ona na przekór nie chwyciła nigdy...a próbowałam chyba z 6...myślałam , że choć trochę będzie ją uspokajał....a tu dupa...nie chciała i już😳
 
Ja myję głowę dwa razy w tygodniu....kiedyś robiłam to codziennie ale jak zalecili rzadziej to też tak robię...a czy widzę różnicę?Heh nie bardzo:)

Dokładnie jest tak samo....kosmetyków mam pod dostatkiem....zużywam je sama bo mam tez skóre problematyczną więc jest jak znalazł:)

O super , że komuś też się sprawdził....:)

No ja tak lubię zapach loveli , że wszystko w niej piorę:)Kapsułek nigdy nie miałam...zawsze płyn czy to mleczko....bądź co bądź w butelce :)


U nas gąbeczka się sprawdziła nawet a ona ma w sumie włosy tylko na czubku:)🤣

🤣

Ja pierwszy raz usłyszałam o tym gałganku od Ciebie....aż musiałam sprawdzić co to....i mam nadzieję, że nie będzie mi potrzebny w najbliższym czasie ale jakby co to już wiem o co kaman:)

Też kiedyś o tym czytałam....tak samo byłam zszokowana składem kosmetyków Mixa...:o
Koleżanka mi mówiła, że jej alergolog przy AZS mówiła żeby prać w proszku do prania bo płyny są bardzo skoncentrowane, a ja zawsze myślałam że płyn jest lepszy😅
 
A tutaj foto podrapanej głowy mojej córci....najbardziej widać na linii czoło-włosy ale tam dalej też są widoczne ślady podrapania....😳
 

Załączniki

  • 20210914_073553.jpg
    20210914_073553.jpg
    817,5 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry