reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

hej. Czytam i wszystkie praktycznie coś odstawiają a ja po wczorajszej wizycie om 15+4 usg 16tc dostałam zalecenie brania Acardu 150 1x1. Następna wizyta 27 października i przy okazji połówkowe bo bd 21 tydz. Na chwilę obecną bobo rośnie, lozysko ok, ilość wód w normie, tetno maluszka 140 i była ucieczka 😂. Doszły tylko rozbieznosc co do płci. Wcześniej pani doktor obstawiała chłopca a wczoraj sama już nie wiedziała 😅 także czekamy do polowkowych
Ja też biorę acard i heparynę i tego niestety nie odstawie do końca ciąży. U mnie ma być chłopak i mam nadzieję że tak zostanie bo już zaczęłam zakupy 😀
 
reklama
Dobry wieczór Wam 💚🌙🌘
Ja właśnie szykuje się do snu, dziś wizyta ginekologa, Lidl i Pepco 🔥 czuje się jakby wrocila z wycieczki ☺️ Szok, proste wyjścia, a tyle radości. Lekarz powiedział, ze badania ok, dzidzia rośnie 6,5cm 👶🏼I prawdopodobnie między nogami coś rośnie 😁mąż w euforii.
Teściowa...💆‍♀️ Nie zgadniecie -,,A szkoda, ze nie dziewczynka” no comment. Niech się odczepia, sama może z teściem zrobi (jeszcze meno nie miała) i dziękują Bogu za dar. Kocham całym sercem, czy byłaby to dziewczynka czy chlopiec. Kocham po stokroć ta fasolkę.
Czy któraś z Was ma tez,, kochająca”teściowa i rodzine męża 😑🖐🏻(musiałam się wyżalić)
U mnie matka na wieść o 2 ciąży zareagowała "wpadka czy planowane?"
 
Dziewczyny do którego tyg bralyscie duphaston? Mi ginekolog zaleci profilaktycznie brać do 14tc.
Ja miałam brać duphaston do 15+0, więc od 2 dni go nie biorę i czuje się ok 😉
hej. Czytam i wszystkie praktycznie coś odstawiają a ja po wczorajszej wizycie om 15+4 usg 16tc dostałam zalecenie brania Acardu 150 1x1. Następna wizyta 27 października i przy okazji połówkowe bo bd 21 tydz. Na chwilę obecną bobo rośnie, lozysko ok, ilość wód w normie, tetno maluszka 140 i była ucieczka 😂. Doszły tylko rozbieznosc co do płci. Wcześniej pani doktor obstawiała chłopca a wczoraj sama już nie wiedziała 😅 także czekamy do polowkowych
Acard bierze się prawie do końca ciąży, więc dlatego nie kazał ci odstawiać tylko własnie brać 😊
 
reklama
Do góry