reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
U mnie 16+4 więc chyba w tym okresie tak jest, że czasem czuć 😊 ale jesteśmy bliżej tego żeby czuć ciągle 😁
Mnie to dodatkowo nastraszyli ostatnio bo byliśmy na chrzcinach i na imprezie była ciotka taka co się okazało, że u niej w pracy covid szaleje a oni się nie szczepią bo nie...i miałam kilka dni po tym, taki katar i bóle głowy, że lekarka na teleporadzie skierowała mnie na wymaz i wczoraj rano miałam pobierany bo mi zaczęła gadać lekarka, że warto wiedzieć jak ja w ciąży, nawet jak lekko przechodzę bo mieli od groma martwych dzieciaków powyżej 30tc a w wywiadzie matka przechodziła covid na początku ciąży...potem takie powikłanie, że nagle skrzep w pępowinie czy coś i po dzidziusiu 🤯 ale na szczęście ja negatywna ale stres i najgorsze scenariusze już były w głowie bo ja zdążyłam przyjąć tylko jedną dawkę przed ciążą
 
Jak tam dziewczyny czujecie już regularnie wasze maluszki? 🙂🤔
Ja dopiero 15 + 2 więc jeszcze trochę i może też poczuje takie prawdziwe ruchy😂 bo na razie czuje takie bulgotanie i lekkie smyranie ale nie jestem pewna czy to dzidzia czy jelita😂 na ostatniej wizycie dowiedziałam się, że łożysko mam na przedniej ściance więc podobno będę czuła duchy później 🥺
Dziewczyny A jak u Was ze współżyciem w ciąży? Przepraszam jak zbyt intymne pytanie ale jestem ciekawa bo my dziś z narzeczonym pierwszy raz od momentu dowiedzenia się o ciąży, pozwoliliśmy sobie na małe co nieco😁 jednak trochę mam wyrzuty sumienia mimo że bardzo uważaliśmy
 
Ja boje się tego, że będąc już wg położnych przy obecnym porodzie wielorodką, nie pierwiastką bo drugi poród to zostawią mnie bardziej samą sobie bo przecież raz już rodziła to wie o co chodzi 😣
Ja powiem Ci szczerze, że nie miałam takich odczuć. Owszem, przy drugim porodzie rzeczywiście zostałam pozostawiona sama sobie, ale to chyba w ogóle nie wynikało z tego, że to nie był mój pierwszy poródz tylko raczej z tego, że trafiłam na niezbyt miły personel, który zwyczajnie olał kobietę, która nie potrafiła i tak mówić w ich języku (niemiecki) i nie mogła się o nic upomnieć. Największą opieką zostałam otoczona już przy 3 porodzie, pomimo że 0ani doktor doskonale wiedziała, że to nie pierwszy raz, starała się wszystko mi na bieżąco relacjonować, podpowiadać, jaką pozycję przyjąć, jak oddychać itd. Więc moim zdaniem to zależy od tego, jaka położna, bądź lakarz Ci się trafi.
 
Cześć dziewczyny ❤ Czy któraś z was już wie, jaką płeć ma Wasz maluszek? A może w ogóle nie chcecie wiedzieć, aż do porodu? Przyznam szczerze, że ja już baaardzo, ale to bardzo chciałabym wiedzieć, a jestem dopiero w 14 tygodniu, więc muszę sobie jeszcze trochę poczekać 🙄 To będzie koje 4 dziecko i jeszcze nigdy się tak nie niecierpliwiłam 😆 Koniecznie już bym chciała zacząć kompletować wyprawkę, tak mnie kuszą te piękne małe ubranka, kocyki ... a tu lipa, nie wiem, czy potrzebuję dla dziewczynki, czy dla chłopca 😂
 
Mnie to dodatkowo nastraszyli ostatnio bo byliśmy na chrzcinach i na imprezie była ciotka taka co się okazało, że u niej w pracy covid szaleje a oni się nie szczepią bo nie...i miałam kilka dni po tym, taki katar i bóle głowy, że lekarka na teleporadzie skierowała mnie na wymaz i wczoraj rano miałam pobierany bo mi zaczęła gadać lekarka, że warto wiedzieć jak ja w ciąży, nawet jak lekko przechodzę bo mieli od groma martwych dzieciaków powyżej 30tc a w wywiadzie matka przechodziła covid na początku ciąży...potem takie powikłanie, że nagle skrzep w pępowinie czy coś i po dzidziusiu 🤯 ale na szczęście ja negatywna ale stres i najgorsze scenariusze już były w głowie bo ja zdążyłam przyjąć tylko jedną dawkę przed ciążą
O matko no to faktycznie też bym się wystraszyła 😱
 
reklama
Ja dopiero 15 + 2 więc jeszcze trochę i może też poczuje takie prawdziwe ruchy😂 bo na razie czuje takie bulgotanie i lekkie smyranie ale nie jestem pewna czy to dzidzia czy jelita😂 na ostatniej wizycie dowiedziałam się, że łożysko mam na przedniej ściance więc podobno będę czuła duchy później 🥺
Dziewczyny A jak u Was ze współżyciem w ciąży? Przepraszam jak zbyt intymne pytanie ale jestem ciekawa bo my dziś z narzeczonym pierwszy raz od momentu dowiedzenia się o ciąży, pozwoliliśmy sobie na małe co nieco😁 jednak trochę mam wyrzuty sumienia mimo że bardzo uważaliśmy
U nas był przestuj przez krwiaka. Teraz mój się boi, że coś zrobi dziecku w ja mu mówię, że bez urazy ale ono jest wysoko 😂
Myślę, że z czasem będzie lepiej tylko trzeba się oswoić z nową sytuacją i nie miec wyrzutów sumienia bo to naturalna rzecz i jeśli ciąża nie jest zagrożona to w żaden sposób nie zagraża dziecku 😊
 
Do góry