reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć Wam, czy uzywa ktoś z Was detektoru tetna plodu dla spokoju? Ja dziś zakupiłam i mialam być spokojniejsza ale zdarza się ze jest poniżej normy i świeci na czerwone? Czy one są wiarygodne? Baby SOUND c1, nie wiem co myśleć a wuzyta dopiero w następny piątek obecnie 15tydzien
 
Cześć Wam, czy uzywa ktoś z Was detektoru tetna plodu dla spokoju? Ja dziś zakupiłam i mialam być spokojniejsza ale zdarza się ze jest poniżej normy i świeci na czerwone? Czy one są wiarygodne? Baby SOUND c1, nie wiem co myśleć a wuzyta dopiero w następny piątek obecnie 15tydzien
Ja używam detektora i bardzo mnie uspokaja. Nie przywiązuje się aż tak bardzo do wskaźnika tętna, raczej skupiam się na dźwięku. Jeśli słyszę charakterystyczne "patataj" to wiem, że wszystko jest ok.
Zauważyłam że czasem jak mały śpi to ładnie wyłapuje tętno i wtedy wskazuje średnio 150, ale najczęściej mały bardzo się kręci i wtedy słychać serduszko ale wskazania są różne, bywało nawet 117. Wiem, że to tylko błąd odczytu więc nie ma co się martwić ☺️
 
Cześć Wam, czy uzywa ktoś z Was detektoru tetna plodu dla spokoju? Ja dziś zakupiłam i mialam być spokojniejsza ale zdarza się ze jest poniżej normy i świeci na czerwone? Czy one są wiarygodne? Baby SOUND c1, nie wiem co myśleć a wuzyta dopiero w następny piątek obecnie 15tydzien
To poniżej normy to pewnie Twoje tętno/jakieś żyły - słuchaj, a wartościami sie nie przejmuj, gdy słychać dobrze 😊
 
Ja używam detektora i bardzo mnie uspokaja. Nie przywiązuje się aż tak bardzo do wskaźnika tętna, raczej skupiam się na dźwięku. Jeśli słyszę charakterystyczne "patataj" to wiem, że wszystko jest ok.
Zauważyłam że czasem jak mały śpi to ładnie wyłapuje tętno i wtedy wskazuje średnio 150, ale najczęściej mały bardzo się kręci i wtedy słychać serduszko ale wskazania są różne, bywało nawet 117. Wiem, że to tylko błąd odczytu więc nie ma co się martwić ☺️
No h mnie nawet 70dzis bylo i nie wiem co myśleć,, tylko to 15tydz więc może to tak dobrze nie słychać jeszcze.....
 
No h mnie nawet 70dzis bylo i nie wiem co myśleć,, tylko to 15tydz więc może to tak dobrze nie słychać jeszcze.....
Ja sluchalam serduszka w 10tc i było idealne głośne i nie dało się tego z niczym pomylić więc w 15tc napewno super słychać. Teraz jestem.w 19tc i codziennie rano znajduje w sekundę, posłucham 5s patataj i wyłączam
 
No h mnie nawet 70dzis bylo i nie wiem co myśleć,, tylko to 15tydz więc może to tak dobrze nie słychać jeszcze.....
70 to na pewno nie jest tętno dziecka - szukaj na słuch, ja odwracam wyświetlacz i slucham, szukając dźwięku niczym pociąg pospieszny - czasem słyszę, ze jest, a wartość na ekranie jest błędna/wcale sie nie pokazuje - to się zdarza, zależy jak sie dziecko ulozy, co jest przed nim (jakas Twoja żyła np itd). Możesz sobie policzyć tętno, które słyszysz i wiesz, ze to maluch - i sie przekonasz, ze to inna wartość. 15tc to wartości najczesciej 140-150
 
Cześć Wam, czy uzywa ktoś z Was detektoru tetna plodu dla spokoju? Ja dziś zakupiłam i mialam być spokojniejsza ale zdarza się ze jest poniżej normy i świeci na czerwone? Czy one są wiarygodne? Baby SOUND c1, nie wiem co myśleć a wuzyta dopiero w następny piątek obecnie 15tydzien
Ja kupiłam w tym tygodniu taki używany na vinted jumper. Miałam się w to nie bawić ale będę się szczepić na covid zaległą dawką i czuję, że będę panikować. To złapałam szybciutko tętno i tak pokazuje w granicach 130-150 mniej więcej ale czasami to łapie jakieś moje tętno albo potrafią się nakładać i sumuje razem i wyświetla ponad 200.
 
reklama
Co do detektora też się zastanawiam nad nim ale znając mnie to będę codziennie słuchała😂 A właśnie, jak myślicie te fale są szkodliwe? Ja słyszałam różne opinie dlatego się cały czas wstrzymuje.
 
Do góry