reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić - Warszawa?

Do każdej się dostaniesz. Każda ciężarna musi się dostać do dowolnego specjalisty w przeciągu 7 dni roboczych. Jak Ci powiedzą, że nie mają miejsc to poproś o odmowę na piśmie
7 dni w tym przypadku będą się liczyć od wystawienia czy dzisiejszego USG, czy zgłoszenia się do nich (co wydaje mi się najbardziej logiczne)?

Chodzi mi o to, żeby nie powiedzieli "to jest już przeterminowane skierowanie"
 
reklama
7 dni w tym przypadku będą się liczyć od wystawienia czy dzisiejszego USG, czy zgłoszenia się do nich (co wydaje mi się najbardziej logiczne)?

Chodzi mi o to, żeby nie powiedzieli "to jest już przeterminowane skierowanie"
Od zgłoszenia się do nich. To nie ma związku z tym że lekarz Ci tak kazał. Tak mamy przepisy ale mało kto o nich wie
 
Dzięki, spróbuję na żelaznej.
Chyba mam najbliżej, a mają 3ci stopień referencyjnosci położnictwa i neonatologii...
Tak, spróbuj koniecznie na żelaznej. Ja też jestem po trudnych przejściach położniczych. Urodziłam tam zdrową córkę. Dostać się nie jest trudno🙂 Polecam dr Annę Kajdy. Jest perinatologiem. Robi świetne usg i jest tam ordynatorem na oddziale patologii. Trafiłam do niej w 20 tyg ciazy i juz z nią zostałam do końca. Robila mi tez cc ( wskazania neurologiczne).
 
Tak, spróbuj koniecznie na żelaznej. Ja też jestem po trudnych przejściach położniczych. Urodziłam tam zdrową córkę. Dostać się nie jest trudno🙂 Polecam dr Annę Kajdy. Jest perinatologiem. Robi świetne usg i jest tam ordynatorem na oddziale patologii. Trafiłam do niej w 20 tyg ciazy i juz z nią zostałam do końca. Robila mi tez cc ( wskazania neurologiczne).
Dzięki, mi zależy na porodzie SN , strasznie boję się CC z różnych względów... 8-)
W poniedziałek pewnie się przejdę z partnerem (nie lubię w nowe miejsca chodzić sama)
 
Hej,

Karowa to szpital uniwersytecki, więc jeśli chcesz być eksperymentem, i mieć np studentów dookoła to okej, ale moja lekarka odradza.

Madalińskiego spoko, mam z tamtąd położną i lekarza prowadzącego i to jest mój numer 2.

Żelazna - trochę chyba przereklamowane. "Wszyscy tam chcą", więc mi już się nie podoba.

Żwirki - mam tam szkole rodzenia. Kilka moich koleżanek właśnie urodziło, same dobre opinie, są odwiedziny, przyjemne - świeże sale porodowe. Bardzo ciepłe i pomocne położne. Zawsze na zmianie konsultant laktacyjny.
 
reklama
Hej,

Karowa to szpital uniwersytecki, więc jeśli chcesz być eksperymentem, i mieć np studentów dookoła to okej, ale moja lekarka odradza.

Madalińskiego spoko, mam z tamtąd położną i lekarza prowadzącego i to jest mój numer 2.

Żelazna - trochę chyba przereklamowane. "Wszyscy tam chcą", więc mi już się nie podoba.

Żwirki - mam tam szkole rodzenia. Kilka moich koleżanek właśnie urodziło, same dobre opinie, są odwiedziny, przyjemne - świeże sale porodowe. Bardzo ciepłe i pomocne położne. Zawsze na zmianie konsultant laktacyjny.
Szczerze mi studenci/studentki nie przeszkadzają (przynajmniej nie będzie jakoś specjalnie cicho) - a kiedyś muszą się uczyć... Poza tym zawsze można nie wyrazić zgody... Dziś w południe mam dzwonić na żelazną bo tylko wtedy jest rejestracja ponoć - jakie info dostałam wczoraj.

Madalińskiego już 11 lat temu było ok - rodziłam wtedy córkę... Tylko mają 2 stopień, w rezerwie ewentualnie ich trzymam...
 
Do góry