reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża czy pęcherzyk ?

K

Krok

Gość
Hej Dziewczyny,
Ostatnio miałam tu post o oczekiwaniu na owulację. Według mnie była koło 11/12.10, test owulacyjny to potwierdził i śluz się zgadzał. Byłam u ginekologa ponieważ od tygodnia boli mnie lewy jajnik, podbrzusze, piersi. Wykonał USG i powiedział, że to dojrzewający pęcherzyk. Czy z Waszego doświadczenia może byc wczesna ciąża, mimo, że jest dojrzewający pęcherzyk ? Z góry dziękuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jeżeli lekarz powiedział że to dojrzewający pęcherzyk to owulację będziesz dopiero miała. Lekarz by widział czy wcześniej pękł pęcherzyk czy nie.
Gdybyś miała owulację tak jak piszesz to i tak nie było by szans żeby lekarz zobaczy coś na USG wskazującego na ciążę.
Ja bym na Twoim miejscu zaczęła działać bo prawdopodobnie będzie owulacja :)
 
Jeżeli lekarz powiedział że to dojrzewający pęcherzyk to owulację będziesz dopiero miała. Lekarz by widział czy wcześniej pękł pęcherzyk czy nie.
Gdybyś miała owulację tak jak piszesz to i tak nie było by szans żeby lekarz zobaczy coś na USG wskazującego na ciążę.
Ja bym na Twoim miejscu zaczęła działać bo prawdopodobnie będzie owulacja :)
Ehh, miałam nadzieję. Nie mam teraz z kim działać, bo mąż musiał wyjechać na 2 miesiące :(
 
Chyba kompletnie nie wiesz o czym mówisz. Wtedy jest to ciąża pozamaciczna, która zagraża twojemu życiu i nigdy nie kończy się dobrze.
Nie rozumiesz. Był pęcherzyk dojrzewający, a mimo to, okazało się za kilka tygodni, że były w ciąży której na USG nie było widać, ponieważ było zbyt wcześnie.
 
reklama
Testy owulacyjne pokazują poziom LH który może być różny, może test owulacyjny być pozytywny a owulacji nie być. Tylko monitoring da pewność, że owulacja jest.
 
Do góry