reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja przyznam szczerze że akceptuje Harrego, ale nie ubóstwiam, ponieważ nie lubię fantastyki. Tak samo jak mój mąż uwielbia władcę pierścieni (nawet ma ksywę Frodo bo jest bardzo podobny do niego), to taki seans filmowy u mnie kończy się na śnie. Podobnie jak wchodził do kina Avatar X lat temu, i byłam na seansie, nie pamiętam filmu bo spałam. 😂
Taaa ja też nie przepadam za fantastyką. Wyjątkiem jest Obcy i filmy gdzie akcja dzieje się w kosmosie 😂 Harry jest spoko ale bez szaleństwa z mojej strony. Władcę pierścieni i Hobbita trochę poznałam dzięki synowi bo on jest wielkim fanem🙂
 
reklama
A czyli francuskie komedie, też lubię a przychodzi facet..... super 🙂 Ja wolę cięższe filmy ale francuskie komedie zawsze chętnie. Z dobrych kryminalnych seriali mogę polecić polski Klangor z Jakubikiem, no cudeńko👍
Właśnie słyszałam o tym serialu ale nigdzie nie mogę znaleźć aby sobie ściągnąć lub obejrzeć a canal+ nie posiadam:oops:
 
reklama
A to ja Władcy Pierścieni nie znoszę 😜 Hobbit jeszcze jako tako. Ale generalnie lubię fantasy ( niektóre) i uwielbiam Science fiction czyli Igrzyska śmierci, Niezgodna itp 😁
Ja za to lubię komedie, i czasem chamskie komedie nawet, oraz thrillery i dramaty. Ale komedie u mnie górują bo co w tym życiu nam pozostało jak tylko się pośmiać, no i dobrze pojeść.
 
Do góry