reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to czop?

reklama
Moim zdaniem to nie jest czop. Kiedy mi odszedł wydzielina była bardziej zbita, galaretowata. Miała kolor brązowo - czerwony i była jak by taką kulka jak żelek. Trudno to opisać. Taki sluz mam obecnie w 17tc.
 
Moim zdaniem to nie jest czop. Kiedy mi odszedł wydzielina była bardziej zbita, galaretowata. Miała kolor brązowo - czerwony i była jak by taką kulka jak żelek. Trudno to opisać. Taki sluz mam obecnie w 17tc.
ja 29 tydzień i czytałam w necie że może odchodzić po kawałku czop dlatego pytam tutaj
 
reklama
Hej . Mam pytanie czy to jest kawałek czopa śluzowego ? Ps. Jest zdjęcie
Usunęłam zdjęcie. Z kilku powodów. Po pierwsze na forum, zwłaszcza otwartym, nie umieszczamy zdjęć odchodów, narządów płciowych itd. Już umieszczenie zdjęć testów ciążowych jest bardzo dyskusyjne, zwłaszcza, kiedy pomyślimy jaka jest technika wykonania.

Po drugie - chodzi o bezpieczeństwo Twoje i dziecka. To co pokazałaś może być upławem, czopem, czy prawidłową wydzieliną. Nikt tego nie określi. Musi to zrobić lekarz i zaordynować dalsze postępowanie. Powiem więcej, każdy sensowny lekarz, który np. odpowiada online na pytania - kazałby ci skontaktować się z twoim ginekologiem albo podjechać na izbę przyjęć do szpitala.
 
Do góry