reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

w sumie dobre podejście. Widzę że jecie względnie spoko. ja niby też nie jest aż tak źle ale słodkiego za dużo aż mnie czasem trzęsie ehhh nie umiem się opanować a to że się jest głodnym co godzinę to jest porazka
próbowałaś owoce zamiast słodyczy?
Ja jak "rzucałam" słodycze te 3 lata temu to na początku pożerałam ogromne ilości bananów jako zamienniki. Potem naturalnie mi to przeszło :)
 
reklama
próbowałaś owoce zamiast słodyczy?
Ja jak "rzucałam" słodycze te 3 lata temu to na początku pożerałam ogromne ilości bananów jako zamienniki. Potem naturalnie mi to przeszło :)
Migdały ponoć są dobre do zamiany przy chęci podjadania. Ochota na słodkie może pojawiać się przy obniżonym poziomie cynku, a migdały mają go sporo
 
A ja dzisiaj odebrałam detektor tętna, czyli coś, co mówiłam, że nigdy nie kupię :p ale po ostatnim strachu chyba jednak wolę mieć coś, co mnie uspokoi. Serduszko znalazłam w 20 sekund. Bardzo nisko, w zasadzie troszkę nad linią włosków łonowych. Uderzę pięknie ❤️ Jutro prenatalne, więc idę że spokojniejszą głową :)
Ja dokładnie też tam znajduję 😇 jutro mam wizytę i też jestem spokojna 😅 i zawsze z lewej strony znajduje dzieciatko 🥰
 
reklama
Do góry