reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja w końcu puściłam Licyfera na Netfloksie.. padłam około 4.. może trzeba się więcej dotlenoac przed snem? Jiz sama nie wiem..
Albo nie potrzebujecie takiej ilości snu juz jak na poczatku. Ja na początku chodziłam spać 21-22 i spalam do rana. Teraz nie ma takiej opcji zebym zasnela o tej porze i zasypiam w okolicach 24-1 i spie do rana, ale i tak się przebudzam na chwile zeby zobaczyć która godzina. Dzisiaj wlasnie z 5x tak mialam :(
 
reklama
Hej myślicie ze moge wziac zwykle tabletki ziołowe na uspokojenie? Po latach mialam napad nerwicowy w srodku nocy, drgawki, i boje sie ze to moze wywołać skurcze. Moj lekarz do grudnia jest niedostępny
A do rodzinnego nie mozesz isc? W sumie nie wiem, ale ktos chyba pije herbate z ziół więc... moze ktos się wypowie.
 
Wzięłam wczoraj 8 jednostek więc zobaczymy zaraz wynik.

Detektor mam od 1 ciąży (ta jest 3) i kupiłam go używanego na allegro za 40 zł wtedy oraz pożyczyłam już na 3 ciaze dalej i jest to rzecz która polecam zawsze 😁

Lunka super że wszystko ok!

Ja w pon krwawilam z nadrzerki właśnie bo mi cytologię pobierał.

Prenatalne mam w sobotę po9.

Magdalena robiłam te badania w 1 ciąży i teraz we wtorek. Koszt to okolo300 zł. Zależy od przychodni. Ja mam to akurat w pakiecie ubezpieczeniowym(mąż płaci w pracy 100 zł miesięcznie za naszą 4 i aktualnie korzystam w tym z diabetologa i Endo co chwile też a jedna wizyta to 200 zł by była także uwielbiam ten pakiet).

Ja jestem bardzo serialowa i netflixa np dużo seriali lubię jakbyście chciały coś hehe ostatnio oglądałam tam Sprzątaczkę. Fajne

co do diety to aktualnie mam -1kg no i uważam co jej od ponad miesiaca
Serialowa? To tak jak ja! Planuje na l4 obejrzeć zaległe, i tak dużo oglądam. Choć teraz brak motywacji aby doknoczyc. 😂
Lucyfera polecasz?
@MamaLama i jak, fajny ten Lucyfer?
 
Obecnie jestem w 11+5 i od dwóch dni zanik bólu piersi juz mam czarny scenariusz jak to wygląda u was z tymi piersiami? Ja tak strasznie sie boję a badania dopiero za 6 dni....
 
Hej myślicie ze moge wziac zwykle tabletki ziołowe na uspokojenie? Po latach mialam napad nerwicowy w srodku nocy, drgawki, i boje sie ze to moze wywołać skurcze. Moj lekarz do grudnia jest niedostępny
wiem, że z zalecenia lekarza dziewczyny biorą, moja koleżanka brała nawet relanium w ciazy, ale nie znam się na tym. Najlepiej jakbyś miała możliwość skonsultować to z jakikolwiek lekarzem... Przytulam 😘
 
reklama
Do góry