reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Miewam tam samo... Na coś mam ochotę - podgryze i oddaję partnerowi 🤣
Ostatnio miałam ochotę na kebaba... Zjadłam z 1/3... Reszta poszła między córkę i partnera (młoda pierwszy raz spróbowała)
Dla mnie to dziwnie że nie mogę jeść.. Oczy by jadły a żołądek nie daje rady.. Sami znajomi się dziwią.. Mój jeździ z nimi do karczm/barów/restauracji itp a ja siedzę w domu bo nie dam rady jeść😅a patrząc na jedzenie mnie boli żołądek wiec siedzę w domu 😂ale najgorsze że teraz bym to dojadla 😂🤣😂🤣😂🤣 nie wierzę normlanie 😂mój też jak coś jemy to wie że będzie musiał zjeść zaraz za mna
 
reklama
Heeeej :) u mnie dobrze :) trochę się wysiedzialam na poczekalni a jak wyszłam musiałam zabawiać synka w drodze do domu :) wszystko wyszło wporządku bardzo się cieszę. Mam już wg USG 12+4 i dzidziuś ma ponad 6 cm :) jeszcze mam zrobić pappe bo wczoraj było już za późno. Pytał mnie czy chce samo USG czy z krwią i nie wiedziałam co powiedzieć :( wolałam chyba żeby sam mi powiedział że mam zrobić to i to... A tak wydałam 400 zł a może to pappa niepotrzebnie.... ( U was też tyle to kosztuje ?)
U mnie coś ponad 300 na pewno ale ja mam w pakiecie na szczęście i robiłam we wtorek, a w sobotę mam USG
 
U mnie pappa kosztuje 360 zł plus wizyta 300zl ale chyba zrobię, skoro lekarz zalecił. Jeszcze próbuje się dowiedzieć jak to jest na Medicover bo się okazuje że mam w pakiecie ale nie ma u mnie w mieście i musiałabym dojechać do Wrocławia ale jak trzeba będzie to oczywiście pojadę. Tylko muszę sprawdzić czy potrzebuje jakieś skierowanie czy jak to działa.
U mnie w luxmed jest tak że jak nie ma w mieście to biorę fakturę i mi wracają całość jak mam coś w pakiecie
 
@gorzkaa gratulacje. U mnie wizyta z prenatalnymi 450 zl plus pobranie krwi na pappa jakies 200 zl.
Mozecie polecic jakies fajne seriale na netfliksie?

Co do l4 ja jestem od poczatku ciazy, niestety taka mam prace. Ale jakos leca mi te dni. Teraz mi sie tylko dłuzy
Seriale np:Sprzątaczka,Workin moms, good girls, sposób na morderstwo,the 100, znaki, lockey &key,Emily in Paris,gambit królowej,prokurator,new Amsterdam,niewinny,kasztanowy ludzik,ty, sky rojo, oczywiście dom z papieru, i długo mogę wymieniać😅 zależy co lubisz. Filmy też fajne mają jak Ojcostwo np tak na szybko mówiąc pierwsze z brzegu.
 
Powiem Wam, że ja już nie ogarniam tych cukrów. Przedwczoraj zjadłam nocny posiłek o 23 i to była kanapka z ciemnego, żytniego chleba z masłem, chudą szynką i ogórkiem. Rano cukier 96... Wczoraj jakoś nie ogarnęłam tego jedzenia i że zgłodniałam chwilę przed 21, to zjadłam podobną kanapkę, tylko że ze zwykłym pszennym chlebem i już później nic nie jadłam. Dzisiaj rano cukier 85. I bądź tu człowieku mądry 😅
Mi diabetolog powiedziała że druga kolacja 30 minut przed snem z jasnego pieczywa ma być koniecznie
 
Mi diabetolog powiedziała że druga kolacja 30 minut przed snem z jasnego pieczywa ma być koniecznie
No to widzę, że każdy mówi co innego 😜 Ja wizytę u diabetologa mam dopiero 14.12, ale faktycznie widzę, że jak na razie po ciemnym chlebie jest najgorzej, więc nie będę się go na siłę trzymać, tym bardziej, że strasznie nie mam na niego apetytu (a kiedyś jadłam tylko żytnie pieczywo na zakwasie).
 
reklama
Hahaha to teściu się fajnie dowiedział😂😂😂😂😂 dobrze że wszystko ok.

Ja miałam dzisiaj zwykła wizytę i już drugie USG w tym tygodniu. Dzieci macha pięknie rękami i nogami i wierci się bardzo ❤️ serducho pięknie bije.

Ja jestem aktualnie na duphastonie 2x1 i 3x1 magne b6 a on i tak do mnie że chyba za dużo chodzę bo zamiast zmniejszać leki to je zwieksza. Boli mnie podbrzusze od miesiąca i bardzo się spina.

W sobotę zobaczymy jak prenatalne, bo u niego kolejna wizyta 16.12 dopiero.

Angiee u mnie diabetolog zapytała o której zasypiam . Że okolo22 to 2 kolację i ta druga właśnie jasna buła ma być. To samo mówiła mi inna w drugiej ciąży i pamiętam że chyba coś z jogurtem i kefirem było że jeden czy 2 łyki ale nie do końca kojarzę w ogóle.

U mnie dzisiaj okazało się że córka ma ospę...no zarąbiście. Od pon ma antybiotyk i teraz wychodzi że 1 krostka która rozdrapala 2 dni temu to początek ospy bo dzisiaj ma już ich dużo więcej. Jutro lekarz. Dobrze że przechodziłam za dzieciaka bo groźna od 12 TC jest ospa a ja 12+4. No i dobrze że ona jako dziewczynka też już będzie miała to z głowy! Syn miał w lutym ale nie zaraziła się wtedy
 
Do góry