reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja kiedyś wspominałam o tym, bo jestem higienistką, ale aktualnie nie pracująca w zawodzie. W ciąży najlepiej wszelkie zabiegi przeprowadzać w 2 trymestrze. Natomiast jeśli chodzi o znieczulenie to dostaniesz je tylko i wyłącznie w 2 trymestrze. Wiadomo jak coś pilnego to lekarz pomoże. Ale ogółem 2 trymestr jest najbezpieczniejszy czas na takie rzeczy.
a no właśnie...dlatego mi się kojarzyło 😂
Ja miałam wszystkie zeby leczone w ciazy z synem, wiec mam nadzieję, ze teraz to tylko ściągnięcie kamienia mnie czeka.
 
Robiłaś krzywą? Ja czekam na wyniki. Ile miałaś na czczo? Mi glukometrem przed pobraniem wyszła 90 więc ciągle mam nadzieję że poprzedni wynik był zły i diabetolog każe się pilnować ale bez rygorystycznej diety.
O jak ja Wam zazdroszczę ze możecie wszystko jeść ! U mnie niestety dieta cukrzycowa :( pomimo tego ze jestem szczupła glukoza na czczo troszkę za wysoko i już ta nieszczęsna dieta :(
 
Będą 🙂 sama byłam u lekarza wg om 6+0 i pusty pęcherzyk. Równo tydzień później zarodek i ❤ 🙂
U mnie w 6+0 też był tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy jak poszukam z plamieniem 4 dni później był już zarodek z serduszkiem [emoji3526]
Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, jak to przeczytałam ❤ oczywiście umawiając się na usg wiedziałam, że może się tak wydarzyć i idę tam po to, żeby tylko potwierdzić, że pęcherzyk jest tam, gdzie być powinien. Ale jak to mówią, niby człowiek wiedział, a jednak się łudził 😂
 
Dziewczyny co na infekcje intymną? Przed ciążą brałam gynoxin i maść clotrimazolum. Teraz chyba tylko masc mi zostaje ale sama raczej nie pomoże 😔
 
reklama
Do góry