reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

12 lat temu kazali pić herbatki z kopru włoskiego żeby dziecko nie miało kolek, 7 lat temu już nie kazali, już koper be, noni teraz też się zastanawiam jakie nowości są odkryte od tamtego czasu 😊
 
reklama
Mi się mdłości zaczynają już po 16.... Chociaż dziś jest pierwszy dzień kiedy jeszcze nie wymiotowałam ale nie wiem czy wytrzymam do nocy.
A czy któraś z was pije może herbatę koperkowa albo rumiankowa ? Bo zastanawiam się czy może to by coś pomogło. Ale wyczytałam gdzies że koperekowa nie wskazana i że nawet podczas karmienia nie powinno się pić co mnie zdziwiło 🤷
Ja piję rumianek, ale na moje mdłości nic nie daje, mięta też nie.
 
A tak z innej beczki - jakie sałatki królują u Was na wigilijnym stole ? Wigilię spędzamy u moich rodziców a obiecałam zrobić sałatkę.. i nie taka co jest u nas co rok [emoji23]
Ja na pierwszy dzień świąt zaplanowałam brokuł, papryka, prażony słonecznik, feta i sos czosnkowy. Uwielbiam. Zimą wchodzi mi szczególnie.
 
Dziewczyny które nie mówiły jeszcze w pracy o ciąży, jak wam się to udało? Jesteście bezobjawowe? Ile bym dała aby nie mieć objawów i móc normalnie funkcjonować 😅
Ja mam mdłości, zdarzają się wymioty. Totalne zmęczenie. Mam pracę hybrydową, więc robię ile się da zdalnie. Ale po każdym spotkaniu "na mieście" obiecuję sobie, że to już ostatni raz ;p ciągle mam jednak w głowie, żeby jeszcze trochę poczekać i to mnie jakoś trzyma w ryzach podczas dnia pracy.
 
@Madzia86G opisany wczoraj przeze mnie ból wrócił jak zwykle na wieczór. Mogę podnieść nogę ( nie do końca )ale z uczuciem lekkiego bólu, dyskomfortu..
Podpytaj za wczasu lekarza rodzinnego żeby ci się to nie rozwinęło.
A ty chodzisz do pracy bo nie pamiętam teraz ? Tyle dzisiaj postów że nie wiem którą do jakiego postu teraz przypiąć .
Jeśli ty np siedzisz cały czas to cały czas masz nacisk na dany nerw.
U mnie np tak zaraz przed ciążą te bóle zaczęły się pojawiać więc już nastawiałam się, że cholera jasna znowu ... A potem wyskoczyła ciąża i chwilę potem L4.
Automatycznie mój organizm dostał pełnego luzy bo nie stoję non stop na nogach i nie wykonuję tych wszystkich czynności co w pracy i ból sam ustąpił bo wiadomo, został odciążony.
Ale lekarza podpytaj, powiedz że masz to codziennie, że promieniuje od pośladka. Bo to że mnie przeszło nie oznacza że zawsze przechodzi .
 
reklama
12 lat temu kazali pić herbatki z kopru włoskiego żeby dziecko nie miało kolek, 7 lat temu już nie kazali, już koper be, noni teraz też się zastanawiam jakie nowości są odkryte od tamtego czasu 😊
Chodziki, jeździki, pchacze i bujaki też są złe według aktualnych badań. Ale ja bylam ich przeciwniczka akurat zanim jeszcze swoje dziecko mialam :D
 
Do góry