reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny właśnie wymyśliłam, ze przez moje stresy i lęki będę mieć poród Przed wczesny 🤦‍♀️ Boje się właśnie w tym momencie bo odczuwam jakieś drobne bóle 😫 siano zamiast mózgu 😞 zamiast się uspakajać to ja na odwrót jeszcze gorzej
 
reklama
Dziewczyny właśnie wymyśliłam, ze przez moje stresy i lęki będę mieć poród Przed wczesny 🤦‍♀️ Boje się właśnie w tym momencie bo odczuwam jakieś drobne bóle 😫 siano zamiast mózgu 😞 zamiast się uspakajać to ja na odwrót jeszcze gorzej
Hej.
Też tak miałam i wiesz co - nie urodziłam wcześniej. Moja córeczka urodziła się w terminie. Ma teraz 2,5 miesiąca i pomimo tego że w ciąży brałam leki jest zdrowym dzieckiem.
 
Hej. Wchodzi ktoś jeszcze na grupę? U mnie już masakra… codziennie wielki stres, emocje, lęki, strach o dziecko😞 już codziennie boli mnie podbrzusze.. czuje się fatalnie:( nic nie pomaga.. od tygodnia na asertin 100 i doraźnych😞 mzoe któraś brała? Po ilu te leki zaczną działać? Bo przysięgam, ze się wykończę
 
Hej. Wchodzi ktoś jeszcze na grupę? U mnie już masakra… codziennie wielki stres, emocje, lęki, strach o dziecko😞 już codziennie boli mnie podbrzusze.. czuje się fatalnie:( nic nie pomaga.. od tygodnia na asertin 100 i doraźnych😞 mzoe któraś brała? Po ilu te leki zaczną działać? Bo przysięgam, ze się wykończę
Niestety musisz przetrwać te początki wchodzenia w lek. One powodują też zaostrzenie objawów na początku. Poproś kogoś o pomoc, rodzinę, partnera, aby ktoś z Tobą był w tym czasie, wspierał Cię. Ja przeprowadziłam się na tydzień do mojej mamy i ona się mną zajmowała... Mi bardzo pomagały spacery, a byłam w podobnym stanie do Ciebie. Plus robiłam relaksujące kąpiele... niedługo święta więc polecam Ci przyznać się przy najbliższych do swojego stanu, jest wtedy łatwiej. Po 3-4 tygodniach powinno być lepiej, a w pełni lek działa po ok. 3 miesiącach. Cierpliwość popłaca, zobaczysz, niedługo poczujesz się lepiej ❤️ z maleństwem będzie wszystko dobrze, przeszłam przez to samo, córeczka leży właśnie obok mnie i sobie "śpiewa" 😀
 
Hej. Wchodzi ktoś jeszcze na grupę? U mnie już masakra… codziennie wielki stres, emocje, lęki, strach o dziecko😞 już codziennie boli mnie podbrzusze.. czuje się fatalnie:( nic nie pomaga.. od tygodnia na asertin 100 i doraźnych😞 mzoe któraś brała? Po ilu te leki zaczną działać? Bo przysięgam, ze się wykończę
Hej jestem tu nowa z końcem grudnia dowiedziałam się o ciąży. Też szukam pomocy :(
 
Hej. Wchodzi ktoś jeszcze na grupę? U mnie już masakra… codziennie wielki stres, emocje, lęki, strach o dziecko[emoji20] już codziennie boli mnie podbrzusze.. czuje się fatalnie:( nic nie pomaga.. od tygodnia na asertin 100 i doraźnych[emoji20] mzoe któraś brała? Po ilu te leki zaczną działać? Bo przysięgam, ze się wykończę
Leki zaczynają działać do miesiąca :(
 
reklama
Do góry