reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mam nadzieję że chłopcy nie sa jednak tak strasznie źli.
Słyszałam że dużo osób mających chłopca chce dziewczynkę i niepokoi mnie to czy jest na prawdę aż tak źle ?
Nieeee... moje znajome maja dziewczynki i jesli maja porownac to mowia mi,ze chlopcy sa o wiele lepsi. Ja chce dziewczynke,poniewaz tesknie za sukienkami, czesaniem itp...
Ale powiem szczerze,moi chlopcy sa naprawde wspaniali.Nie moge nic powiedzieć :)
 
reklama
To ja będę chyba wyjątkiem na tej grupie bo to moja druga ciąża, brak dzieci, jeśli tym razem się uda to będzie cudownie i na tym zakończę. Chcemy mieć z mężem tylko jedno dziecko i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że się zgadzamy w tej kwestii. Szczególnie, że jesteśmy ze sobą 11 lat i w wieku 20 lat takich rzeczy nie ustalaliśmy i nikt nie wiedział jak nasze życie się potoczy 😊
 
Nieeee... moje znajome maja dziewczynki i jesli maja porownac to mowia mi,ze chlopcy sa o wiele lepsi. Ja chce dziewczynke,poniewaz tesknie za sukienkami, czesaniem itp...
Ale powiem szczerze,moi chlopcy sa naprawde wspaniali.Nie moge nic powiedzieć :)
Uff to dobrze
Moje znajome to właśnie odwrotnie z chłopcami maja sajgon ja zaczynam już wizualizować chłopca w myślach żeby się nie nakręcać na kolejną dziewczynkę

Ja mam maluchy ale totalnie bezproblemowe
 
Uff to dobrze
Moje znajome to właśnie odwrotnie z chłopcami maja sajgon ja zaczynam już wizualizować chłopca w myślach żeby się nie nakręcać na kolejną dziewczynkę

Ja mam maluchy ale totalnie bezproblemowe
Powiem tak.
Uwazam ,ze kluczowe jest wychowanie dziecka. Moje dzieci nie maja rygoru,ale u mnie w domu panuja pewne zasady i sie ich trzymamy.
Oczywiscie z czasem,gdy w gre wchodzi np.dojrzewanie,wychodza takze cechy charakteru.
Ale jesli od malego dziecko wychowuje sie ,aby miualo szacunek do osob starszych,ze osoba chora i inaczej wygladajaca nie oznacza od razu ,ze jest zła,ze trzeba sobie nawzajem pomagać,utrzymywac porządek itd..itd.. to widac rezultaty.
 
To ja tez o sobie wspomnę. Mam 32 lata; to moja 2 ciąża; pierwsza poroniona. Dzieci nie mam. Marzy mi się dwójka minimum, ale przyjmę wszystko co mnie czeka 🙂 staro się nie czuje; wręcz przeciwnie mam wrażenie, ze ktoś mi cyferki poprzestawiał, bo bardziej czuje się na 23 😅
 
O to ja się wypowiem. Mam dwóch chłopaków i w domu totalny sajgon. Cały czas są kłótnie i bitwy o wszystko. Ogólnie to bardzo ruchliwi chłopcy i trzeba im co chwilkę wymyślać jakieś atrakcje, bo siedzenie w domu to nie dla nich ;) ja bym się teraz bardzo ucieszyła z dziewczynki ale wiadomo że zdrówko jest najważniejsze i co ma być to będzie:)
 
reklama
Pije kawę póki mnie od niej nie odrzuca :) 2,3 dziennie z mlekiem. Ogólnie jak jem wszystko oprócz surowego mięsa, niepasteryzowanych produktów mlecznych i oczywiście alkoholu.
Co do świątecznych przygotowań to ja już od wczoraj zaczęłam stanie w garach. Dobrze ze starszy w przedszkolu to z jednym dzieckiem mam duży luz i mogę dużo zrobić. Ale szczerze to jakbym mogła to bym poszła spać 😂
Ja pije kawę dwa razy dziennie jak i przed ciąża.
Lekarz powiedziała,ze do dwoch filizanek nie zaszkodzi.
A tym bardziej mi...
Jakieś 4 lata temu podobnie jak Olka ,schudlam sporo,okolo 25 kg i od tamtego momentu strasznie spadlo mi ciśnienie.
Np.+wczoraj sobie zmierzyłam to mialam 90/60 🤨
 
Do góry