reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja nie biorę ale ginka mówiła że duphaston AM wiele działań między innymi zmniejszanie Skórczu jeśli wystepuja
To pewnie to u mnie chodzi.... kurcze wcześnie na takie pobudzone skurcze.... No nic 21.01. kolejne USG...tylko spokój może nas uratować od tych "naszych różnych" myśli... piszecie o tym że Wam zimno... Mi jak bardzo marzną stopy i ręce... I dogrzać nie mogę..dziś po całym dniu czekania na wizytę emocje schodzą i bardzo boli mnie głowa.tK naprawdę pierwszy raz taki mocny ból podczas ciąży.
 
reklama
Jestem po wizycie. Byłam bardzo zestresowana. Aż nie poznawałam siebie... Dziś wypada 5+6d i narazie widać tylko ciałko żółte i zaczyna pojawiać się delikatnie zarodek. Czy to nie późno? Mam zrobić betę... Dopiero po przyjściu do domu zaczęłam analizować wizytę. Nawet nie zapytałam czy te parametry są w porządku 😔 dl. Ciałka ok 4mm
 
Dziewczyny czy macie kartę ciąży ? Chodzi mi o książeczkę ciąży dostaliście do ręki ? Przy mojej pierwszej ciąży mam w domu 6 latka, to w 2015 r miałam książeczkę ciąży... Dzisiaj lekarz mi mówi że wszystko jest w komputerze a książeczki to kobiety tylko gubią.... tak mnie tym zdziwił...ale miałam też szereg innych pytań i zapomniałam już wrócić do tego tematu książeczki...
 
Jestem po wizycie. Byłam bardzo zestresowana. Aż nie poznawałam siebie... Dziś wypada 5+6d i narazie widać tylko ciałko żółte i zaczyna pojawiać się delikatnie zarodek. Czy to nie późno? Mam zrobić betę... Dopiero po przyjściu do domu zaczęłam analizować wizytę. Nawet nie zapytałam czy te parametry są w porządku 😔 dl. Ciałka ok 4mm
Dobrze że masz wizytę już za sobą. Wszystko będzie dobrze. Każda ciąża rozwija się inaczej. Rozumiem Twoje obawy doskonale 💪👍
 
Dziewczyny czy macie kartę ciąży ? Chodzi mi o książeczkę ciąży dostaliście do ręki ? Przy mojej pierwszej ciąży mam w domu 6 latka, to w 2015 r miałam książeczkę ciąży... Dzisiaj lekarz mi mówi że wszystko jest w komputerze a książeczki to kobiety tylko gubią.... tak mnie tym zdziwił...ale miałam też szereg innych pytań i zapomniałam już wrócić do tego tematu książeczki...
Tak, ja mam kartę ciąży, ale faktycznie wszystkie dane i informacje też wpisywala położna oraz lekarz do komputera.
 
Dziewczyny czy macie kartę ciąży ? Chodzi mi o książeczkę ciąży dostaliście do ręki ? Przy mojej pierwszej ciąży mam w domu 6 latka, to w 2015 r miałam książeczkę ciąży... Dzisiaj lekarz mi mówi że wszystko jest w komputerze a książeczki to kobiety tylko gubią.... tak mnie tym zdziwił...ale miałam też szereg innych pytań i zapomniałam już wrócić do tego tematu książeczki...
Karte ciąży musisz mieć zawsze przy sobie, gdyby coś ci się stało to w szpitalu, albo w karetce muszą wiedzieć, że jesteś w ciąży, żeby dobrać odpowiednie leczenie.
 
Dziewczyny czy macie kartę ciąży ? Chodzi mi o książeczkę ciąży dostaliście do ręki ? Przy mojej pierwszej ciąży mam w domu 6 latka, to w 2015 r miałam książeczkę ciąży... Dzisiaj lekarz mi mówi że wszystko jest w komputerze a książeczki to kobiety tylko gubią.... tak mnie tym zdziwił...ale miałam też szereg innych pytań i zapomniałam już wrócić do tego tematu książeczki...
lekarz na pewno da Ci na następnej wizycie kartę ciąży jak będzie widział bicie serca.
 
U mnie wychodzi z OM 5+4 ale w rzeczywistości jest młodsza, bo wiem ze mialam pozniej owulację ( sa tylko dwie opcje kiedy moglam zajsc w ciaze a bylo to juz po przewidywanej owulacji z kalendarzyka [emoji23]).
Super ze nie jestem sama :D
U mnie coś około 25 sierpnia się zapowiada; tez miałam owulacje później na pewno, bo mam dłuższe cykle 😌
 
reklama
Do góry