reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny czy macie kartę ciąży ? Chodzi mi o książeczkę ciąży dostaliście do ręki ? Przy mojej pierwszej ciąży mam w domu 6 latka, to w 2015 r miałam książeczkę ciąży... Dzisiaj lekarz mi mówi że wszystko jest w komputerze a książeczki to kobiety tylko gubią.... tak mnie tym zdziwił...ale miałam też szereg innych pytań i zapomniałam już wrócić do tego tematu książeczki...
Tak
 
reklama
Dziewczyny czy macie kartę ciąży ? Chodzi mi o książeczkę ciąży dostaliście do ręki ? Przy mojej pierwszej ciąży mam w domu 6 latka, to w 2015 r miałam książeczkę ciąży... Dzisiaj lekarz mi mówi że wszystko jest w komputerze a książeczki to kobiety tylko gubią.... tak mnie tym zdziwił...ale miałam też szereg innych pytań i zapomniałam już wrócić do tego tematu książeczki...
Dostałam, chodzę do 2 i mam 2 😀. I lekarka kazała z tym zawsze i wszędzie chodzić. W poprzednich nie dostałam tak szybko a tu od razu po wizycie serduszkowej. Wydaje mi się że powinniśmy mieć papierowa wersję również, bo jeszcze nie działa system ogólnej informacji że jestem w ciąży. A teraz niech zdarzyłoby się tak że mam wypadek, nie ma ze mną kontaktu, to po rzeczach wiedzą że jestem w ciąży i inne postępowanie. Po drugie rzadko ale zdarza mi się nie zapiąć pasów w jeździe po mieście i jak mam książeczkę to policjant ma jakieś podstawy odstąpić od mandatu a tak zonk 🙈
 
Powiedzcie co jeść? Co bym nie zjadła to czuję to cały dzień w ustach i jest mi nie dobrze. Nie umiem zjeść niczego żeby się dobrze poczuć nawet woda mi nie podchodzi.
 
Witam się i ja ;)
Test zrobiony 22 przed świętami, druga kreska bledsza, powtórzony w niedzielę, tu już szybko mocne dwie kreski wyszły :)
Termin z om 28 sierpień, ostatnia miesiączka 19 listopada, choć ostatnie cykle były dość nieregularne, raz 28 raz 34 dni.
Wizytę dopiero wyznaczyli mi na 25 stycznia, planuję iść prywatnie w okolicach 5/7 stycznia aby zobaczyć czy wszystko jest tam gdzie powinno ;)
Z objawów zdecydowanie mrowienie, tkliwość piersi, zmęczenie senność (co u mnie jest rzadkością).
W domu mam synka z 2019 roku, w pierwszej ciąży zero objawów, poród naturalny półtora tygodnia przed terminem :)
Dziś jeśli zdążę po pracy, planuje zrobić beta HCG, żeby wiedzieć na jakim poziomie jest teraz ;)
Miłego dnia życzę wszystkim
 
Też tak miałam w pierwszej ciąży, ale niestety w każdej kolejnej był już większy, do tego cc i krótkie odstępy między nimi chyba już nieodwracalnie zmieniły mój brzuch.

Dziewczyny, wrócę do tematu wątku prywatnego. Wydaje mi się, że powoli mamy już komplet, wiec może warto rozważyć jego założenie w niedalekiej przyszłości? Za niecałe 2 tygodnie będę robiła badania, poznam płeć, ale nie chciałabym pisać o wynikach w miejscu, do którego każdy ma dostęp.
Jeszcze ciagle dochodzą tu dziewczyny, ja jestem za tym by poczekać z 2-3 tygodnie
 
reklama
Do góry