reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mnie ginekolog skierowała, więc nie mialam wyjścia. Jakbym sama miała się decydować, to bym nie robiła. Bo czekanie na ten drugi wynik jest za bardzo stresujące. Zreszta potem analiza tych wyników też..
Mnie też gin skierowała. Stres ogromny. Mój wynik też nie jest podwojony ale mieści się w normie.
 
reklama
Mnie już tylko czasem coś boli ale to na chwilę. Dziś 9t 4d. Jedynie co mi zostało to wrażliwe piersi.
U mnie podobnie, a piersi zaledwie czuję, nie mogę tego nazwać bólem. Powiększyły się ale mogę chodzić bez stanika:D
Ja robię od razu bo chce mieć jak najwiecej czasu w razie wyników dodatnich…
No właśnie o tym samym myślę, zwłaszcza że mogłabym zrobic już w przyszłym tygodniu. A wizytę mam 10.01, wtedy zacznie się 11 tydzień. I tak się biję z myślami, z jednej strony chciałabym jak najszybciej, z drugiej to warto poczekać do wizyty żeby sprawdzić czy jest ok- i wtedy zrobić. Wynik pewnie zbiegnie się z datą prenatalnych.
Dziewczyny, czy któraś z Was ma torbiel? Moja jest spora.. 7,5 x 6 x 7 cm..
Ja mam na lewym jajniku, ale małą, niecałe 2cm…czasem czuję ten jajnik ale nie wiem czy to od torbieli, czy tak po prostu.
 
Byłam na becie 29.12 (5+2 tc) i wyszła 2947. Jednak martwią mnie wartości anty-TPO 115 wyszło, norma 34. TSH 3,66, FT3 5,45, FT4 17,20. Co myślicie?
Z objawów obecnie ból brzucha wieczorami, niekiedy rano, dzisiaj dodatkowo ból pleców.
Koniecznie skonsultuj się z endokrynologiem, bo TSH masz za wysokie.. wg mojej Pani ginekolog powinno być poniżej 2,5, a najlepiej poniżej 2.
 
My wybieramy sie z mlodszym synem do znajomych.Kolezanka tez jest w ciąży,wprawdzie 24 tc ,ale nie bede jedyna nie pijąca ;)

My również pobawimy sie przy picollo,a poza tym robimy jeszcze dla dzieci punsch,wiec tez skosztujemy.🥰

Dziewczyny,to ja również zycze wam ,aby przyszly rok przynosil nam tylko pozytywne wieści i duzo radości! 😙😙😙😙
Co robicie dla dzieci?
 
reklama
Do góry