reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja też jestem chętna do grupy prywatnej, niestety dwulatek na stanie i praca na cały etat póki co uniemożliwiają mi większą aktywność, ale to się zmieni. :)
 
Taka miła młoda pani ;) najpierw wstukała wszystko do kompa a potem zaprosiła mnie na fotel. Udało się od razu bez kolejki, całość trwała może 7 minut :)
Czyli to było laboratorium i ta pani nie była ginekologiem?

Dzięki za informacje
1642104183496.png
 
Dziewczyny slabo sie czuje,wczoraj zrobili mi wyniki krwi I dzis kazali sie wstawic bo zle wyniki,podwyzszone leukocyty do 16,Norma 10 I kilka innych czynnikow.Martwie sie,wzieli mocz do badania I kolejny tydzien zwolnienie, co to moze byc?
 
reklama
Dziewczyny slabo sie czuje,wczoraj zrobili mi wyniki krwi I dzis kazali sie wstawic bo zle wyniki,podwyzszone leukocyty do 16,Norma 10 I kilka innych czynnikow.Martwie sie,wzieli mocz do badania I kolejny tydzien zwolnienie, co to moze byc?
A te leukocyty we krwi czy w moczu? U mnie jest wynik leukocyty w moczu: wykryto, ale bez ilości. Konsultowałam się z ginekologiem i mi powiedział, ze to normalne w ciąży i ze mam nic nie robić 🤷🏼‍♀️
 
Do góry