reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć Wam, jak tam u Was, ja dobrze się czuje rozwarcie zewnętrze dalej jest ale nic się nie powiększa szyjka dluga więc nie zakładali mi nic. Przyjmuje luteine. Byłam skierowana do Pani Agaty Włoch bo serduszko dziecka przesuniete jest do klatki piersiowej wczoraj byłam aż w Rudzie Śląskiej i na szczęście wszystko jest dobrze nie ma żadnych wad a serduszko jest przesuniete ale w normie dużo ludzi tak ma. Tak się bałam a na szczęście wszystko dobrze. Pozdrawiam Was. A ma ktoś z was cukrzycę ciazowa? mi właśnie wczoraj w Rudzie Śląskiej powiedziała ta pani że w 38 tygodniu do szpitala już powinnam iść j
Super wieści! 💞....Tak ja mam cukrzyce :/ ... I zalecają wtedy wcześniejszy poród 😔
 
To w takim razie moja czkawkę ma rzadko 😜 albo po prostu jej nie czuje, ale za to nadrabia kopniakami, ostatnio jest aż nadpobudliwa, umiłowała sobie kopniaki z prawej strony 😁🤷jeszcze jakieś 4 do 5 tyg 😍😍😍😍😍😍 ale to szybko zleciało 🙉
 
Na kiedy masz termin że już za 3tygcesarka?musza rozwiązać wcxzesniej?
U mnie bliźniacza, plus to że są obrócone pupami w dół, także nie ma opcji żeby się już przekręciły bo nie maja miejsca. Termin miałam na sam początek marca ale nie da rady tyle wytrzymac i w 37tc najczęściej zakanczają bliźniacze
 
Super bliźniaki Gratuluje 🎊 , ja tak bardzo chcialam bliźniaki przy pierwszej ciazy ale jest córeczka. Teraz będzie syn ale termin 26marzec, tylko wywołają troszkę szybciej przez cukrzycę ciazowa Wszystkiego dobrego 🙂🙂
 
Hej przymilkło mi się hehe, ale jest spoko :)
Ostatnio jak byłam na wizycie u mojej kardiolog to powiedziała mi że mogłabym normalnie rodzić. Myślałam żeń oczy będę zbierac z podłogi, z jednej strony fajnie bo widocznie holter i inne badania są na tyle dobre. Ale poprosiłam aby mi dala zalecenia do cięcia bo boję się rodzic normalnie, że boję się tego wysiłku przy parciu i wgl różnie by mogło być. No i mi wypisała. Zaznaczyła aby było między 38 a 40 tyg. Mówiła że jak będzie dobrze to żeby czekać do 40tyg 🙊 ja już przebieram nogami a co do piero aż do 40stego, I przerażona jestem tym że wcześniej sama się akcją zacznie 😕
Zobaczymy co mi w patologi powiedzą na to. Może wyznaczą mi termin na 38 i plus pare dni.
Dobrze ze luty taki krótki.

Termin z USG mam na 8-9marzec więc począteczek marca, dlatego też mam takie wahania co do ubioru małej. Będę obserwować pogodę i będę miała przy sobie i na cieplejszy dzień i zimniejszy ciuszki i przy wyjściu zdecyduje w czym wyjdzie. Mam nadzieję że będzie dobrze 💪

Moja mała dzisiaj coś spokojna jest. Pewnie w nocy będzie się wiercić bo przeważnie tak jest 🙊.

A jak mam cukrzycę ciążową ale regulowana dietą, w zasadzie od dnia że mam cukrzycę ciążową i mierzenia cukrów to ani razu nie było wahań ani przekroczeń, ale jak jest cukrzyca to zlecają porody ciut wcześniej ?
 
Tez o nim myślałam, i chyba tez się na niego zdecyduje 😃 bo dla bliźniaczych dużego wyboru aż tak nie ma 😃 Jak tam prenatalne? Ja dzisiaj byłam na wizycie i za trzy tyg cesarka 🙉🙈😃
Ooo już masz termin? No to zaczynamy odliczanie 😁 Wiesz już kto będzie Cię operował? Ja niestety muszę jechać do innego miasta, bo u mnie jest słaby oddział neonatologiczny 😐 Prenatalne mam za tydzień. Wczoraj byłam u mojego gina i uznał że mam bardzo duże dzieci 😅 1500 g w 28 tyg. To dużo? Może za dużo jem 😅 Twoje ile ważą teraz?
 
reklama
Właśnie ja też nie wiem jakie ciuchy szykować na wyjście że szpitala... ten marzec to taki termin, że może być równie dobrze mróz albo 20 stopni i słońce 🙄 Z pierwszą córka wychodziłam w lipcu i było 32 stopnie, więc nie miałam takich wątpliwości 😁
 
Do góry