reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

To może zadzwonię, no dosłownie zamiast się cieszyc to chodzę struta cały czas...

Nie ma co się stresować za wczasu chociaż nie powiem ja też się trochę martwię :) ale co by nie było i tak w tak wczesnej ciąży nie da się nic właściwie zrobić, trochę co ma być to będzie. Ja na razie trochę nie dowierzam, może jak usłyszę bicie serca za kilka tygodni to do mnie dotrze :) mam nadzieję, że nam wszystkim pójdzie wszystko dobrze ❤️
 
reklama
Mi z palca pokazało 5 min wcześniej 105 a po pobraniu wynik 90, mocno się zdziwiłam 🤨
A jak miałaś pobrana krew z palca? Przed pomiarem nie powinno się dezynfekować palca bo może zawyzyc to pomiar, tylko umyć dokładnie ręce wodą z mydłem. Do tego 1sza krople krwi powinno się wytrzeć a pomiar zrobić z następnej... Nawkazdneijsza jest jednak ta dezynfekcja, a raczej jej brak.😊
 
Witam jestem tu nowa dziś zrobiłam test i wyszły takie kreski kalkulator pokazuje na 30 września termin jeszcze nie zapisalam się do lekarza mi to ogarnąć po weekendzie narazie nie dowierzam bo od września się staraliśmy i nici z tego były a tu nagle niespodzianka 🙃🤦
Gratulacje. Świąteczny cud ♥️
 
Ktoś już się zapisał na badania prenatalne? Robicie w okolicy 12 tyg? U mnie dwa razy na pierwszych prenatalnych trafnie określili płeć 😆 Ciekawe co tym razem wyjdzie. Mam chlopca i dziewczynkę więc obojętne mi co będzie trzecie ale ciekawa jestem. Już bym ciuszki segregowala 😆 Wielu ciuszkow się pozbyłam już a jeszcze bym je wykorzystała 😁
 
Dzięki dziewczyny , powiedziała mi , że niby za 1,5 tygodnia zerkniemy czy wszystko jest Ok ,bo to plamienie nie jest żywą krwią i jeśli wszystko będzie ok będę normalnie mogła wrócić do pracy i normalnego trybu życia. Ale nie potrafię w to uwierzyć , jestem przygotowana na najgorsze.
Musisz myśleć pozytywnie bo cała zła energia przechodzi na maluszka . Ja tez mam luteinę 2x dziennie i cały czas myśle pozytywnie ! Mimo ze jestem po 3 startach nie poddam się 😁
 
Wszedl mi dzisiaj mega ból piersi, są jak dwie skały 😂 zwykle przed okresem miałam tez wrażliwe piersi ale teraz to jakiś armagedon 😂

Co u Was? Jakieś symptomy? 😄

Miłego wieczorku ❤️
 
Wszedl mi dzisiaj mega ból piersi, są jak dwie skały 😂 zwykle przed okresem miałam tez wrażliwe piersi ale teraz to jakiś armagedon 😂

Co u Was? Jakieś symptomy? 😄

Miłego wieczorku ❤️
Ja mam bol piersi ale do zniesienia, najbardziej z rana.
Do tego senność - dziś cały dzień przespałam praktycznie
No i wieczne niezaspokojone pragnienie. Ciagle chce mi się pić.
No i mam czasem mdłości ale bez wymiotów .
 
reklama
Do góry