reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny,
dostała m kilka godzin temu wyniki:
HCG wolna podjednostka beta. 12,6 ng/ml (lekarz mi to zlecił ze wzgledu na torbiel)
Poniżej wyniku jest tabela norm, tutaj podaję tylko fragment...
6-7 tyg. 30-45 ng/ml itp.
Strasznie się martwie bo z terminu @ wynika ze jestem pod koniec 7 tygodnia a tu taki wynik...
Umówiłam się na jutro prywatnie na usg żeby sprawę ostatecznie wyjaśnić...
Hej. Wiem że to badanie miałaś robione milion lat temu 😉 ale proszę poratuj mnie. Ja dziś otrzymałam wynik wolnej bety w takich samych jednostkach a w internecie nic na ten temat nie mogę znaleźć. Ja również miałam robić to badanie ze względu na torbiele. Robiłam w 13.3 tc. Możesz mi napisać jakie normy są przewidziane na ten okres? Będę bardzo wdzięczna.
 
reklama
Hej dziewczyny . Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda. :) Ja co jakiś czas tu zaglądam - oczekuje 3 córki także wesolo u nas :) Termin na maj. Dziewczyny rosną i są klonami męża z wyglądu. Po za tym żyjemy spokojnie , spełniamy marzenia ;)
Dajcie znać co u was .
 
Hej dziewczyny . Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda. :) Ja co jakiś czas tu zaglądam - oczekuje 3 córki także wesolo u nas :) Termin na maj. Dziewczyny rosną i są klonami męża z wyglądu. Po za tym żyjemy spokojnie , spełniamy marzenia ;)
Dajcie znać co u was .
Hej
Ja właśnie jestem zapisana na październik 3 ciąża 😉😉jestem przerwzaona gorzej niż za pierwszym razem
 
reklama
Ja przed laty też byłam z Wami na forum, ale z innym nickiem, później zrezygnowałam.
Teraz spodziewam się piątego dziecka, termin na luty.
Fajnie widzieć, że się rodziny powiększają :)
 
Do góry