reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny w 12 tc, jak się czujecie? 🤩 Czy wy też nie macie zbytnio objawów 👀? Przechodzę ciążę bardzo łagodnie, co mnie cieszy, ale jednocześnie zastanawia, czy aby na pewno wszystko jest dobrze. Nie mogę się doczekać prenatalnych w środę..by mieć to już za sobą i żeby wszystko było dobrze 🙈🥴.
No ja tez nie czuję i w sumie powinnam korzystać, bo jakbym ciężko przechdozila to jak ogarnąć życie z maluchem. Ja trochę zamulam, jedyne co to mi rzeczy z rąk lecą :p
W poniedziałek mamy roczek syna, muszę wziąć się w garść. :)
 
reklama
Dziewczyny w 12 tc, jak się czujecie? 🤩 Czy wy też nie macie zbytnio objawów 👀? Przechodzę ciążę bardzo łagodnie, co mnie cieszy, ale jednocześnie zastanawia, czy aby na pewno wszystko jest dobrze. Nie mogę się doczekać prenatalnych w środę..by mieć to już za sobą i żeby wszystko było dobrze 🙈🥴.
Na pewno wszystko będzie dobrze 😍
 
Dziewczyny w 12 tc, jak się czujecie? 🤩 Czy wy też nie macie zbytnio objawów 👀? Przechodzę ciążę bardzo łagodnie, co mnie cieszy, ale jednocześnie zastanawia, czy aby na pewno wszystko jest dobrze. Nie mogę się doczekać prenatalnych w środę..by mieć to już za sobą i żeby wszystko było dobrze 🙈🥴.
Ja jestem w 10+1 i też mam bardzo mało objawów. Z tego powodu najchętniej bym co kilka dni zagladala, czy tam wszystko u Kropka ok.
 
Dziewczyny w 12 tc, jak się czujecie? 🤩 Czy wy też nie macie zbytnio objawów 👀? Przechodzę ciążę bardzo łagodnie, co mnie cieszy, ale jednocześnie zastanawia, czy aby na pewno wszystko jest dobrze. Nie mogę się doczekać prenatalnych w środę..by mieć to już za sobą i żeby wszystko było dobrze 🙈🥴.

Dzisiaj 12t6d i jak wczoraj czułam się nawet dobrze, to dzisiaj masakra 🤢🤢🥴
U mnie tez 12+6 dzisiaj ☺ od tygodnia mam spadek mocy, brak energii ale poza tym czuje sie dobrze wiec nie moge narzekac :) @agutek_ nic tylko sie cieszyc, ze przechodzisz lagodnie 😉 na pewno wszystko bedzie dobrze na badaniach i bedziesz mogla odetchnac z ulga 🥰
 
U mnie tez 12+6 dzisiaj ☺ od tygodnia mam spadek mocy, brak energii ale poza tym czuje sie dobrze wiec nie moge narzekac :) @agutek_ nic tylko sie cieszyc, ze przechodzisz lagodnie 😉 na pewno wszystko bedzie dobrze na badaniach i bedziesz mogla odetchnac z ulga 🥰

U mnie dziś 12+3 i najbardziej dokucza mi nieustanne zmeczenie. Oczywiście najgorzej jest wieczorem - jakby się całkowicie we mnie baterie wyczerpały. Ale dziś to właściwie godzine po wstaniu już czułam ze padam. Niestety dzień się tak układa ze nie miałam czasu na odpoczynek za bardzo. Poza tym nie mam objawow żadnych. Czasem trochę mnie mdli ale nie jakoś mocno dokuczliwe.
 
reklama
Aż dumam nad zakupem detektora tętna tylko on działa podobno od 12 tygodnia, to na razie i tak by mnie nie uspokoil.

Z detektorami jest roznie. Trzeba jeszcze umiec trafic w tetno dziecka, bo mozna zlapac swoje wlasne. Ja bym nie chciala detektora. Cos bym zle zlapala, bym dodatkowy stres sobie narobila.
 
Do góry