reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
czyli dużo wydatków, ale też dużo fajnych imprez! 😁 ja potrzebuję chwili odpoczynku, po tych dwóch ostatnich miesiącach, a i w czerwcu znalazłam apartament w atrakcyjnej cenie, więc nie wyjdzie nas aż tak drogo. Tydzień później cena idzie w górę o 700zł 🤦🏼‍♀️


Dzisiaj w końcu powiedziałam przełożonemu o ciąży 🥳 poinformuje tylko naszego vice presidenta, bo tu chodzi o kwestie budżetowe w dziale, a

Wizyte miałam ponad 2h temu, ale dopiero mam chwilę żeby tu napisać. Mamy już 2,80 cm dzieciaczka ❤️ trochę przyspieszył bo wg dzisiejszego USG jest 9+4 a 3 tyg temu było 6+1 😍 miałam już USG przez powłoki brzuszne i tak myślałam że nic nie zobaczymy ale coś tam było widać w tym nóżki i rączki 😍 lekarz powiedział że wszystko bardzo dobrze wygląda ale seduszka nie chciał dać posłuchać że jest za szybko i nie jest to wskazane do 12 tyg. Założył mi kartę ciąży, za 3 tyg mam prenatalne i tyg później znowu wizyta u gina.Zobacz załącznik 1406704
Dlaczego nie wskazane ze nie dał posłuchać serduszka mi przed 8 tyg dal posłuchać co lekarz to inne opinie aż strach się bać 😬
 
Uf no właśnie. Powiedziała, że bliżej 13 TC wychodzą pewniej 🤨chyba bujda.
Gdzieś przeczytałam, że przed 10 tyg tego wolnego DNA płodu we krwi jest mało i że wtedy wiadomo, że nie da się przeprowadzić badania. Po 10 tyg już jest ok, a ew.problemy mogą wynikać z tego, że dziewczyny źle obliczają wiek ciąży np z OM zamiast z usg. Nie ma czegoś takiego jak pewniejsze wyniki badań genetycznych w zależności od tygodnia 😂 albo jest wynik albo pobierają krew jeszcze raz - oczywiście wtedy nie płacisz ponownie 😊
 
reklama
To mnie zmartwilscie 😒
teraz jest inaczej , dużo inaczej powiem szczerze bo przy poprzednich ciążach to chyba miałam słuchane serduszko w 8 albo 10tygodbiu no i badanie miałam na pierwszej wizycie czyli około 6 tygodnia a teraz 😳 jestem w szoku bo miałam tylko USG już w 5tygodbiu ale bez badania dopiero właśnie w 12 tygodniu wszystko było
 
Do góry