reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Aaaa gratuluję 😍 miałaś planowane CC ?


Ja nadal czekam.... Już 2 dni po terminie. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się ruszy, dzisiaj w nocy obudziły mnie rewolucje żołądkowe 😑
Ja też czekam 🙂 od dwóch dni boli mnie kręgosłup na dole, kostki puchną, nie jest lekko 😅 najgorsze te czekanie i wyszukiwanie objawów przedporodowych na siłę. 😆
 
reklama
Wolałabym, żeby "samo ruszyło". Jakoś bardziej się boję tego wywoływania. Podobno to może trwać nawet kilka dni. No zobaczymy, może do czwartku urodzę 😄
 
Wolałabym, żeby "samo ruszyło". Jakoś bardziej się boję tego wywoływania. Podobno to może trwać nawet kilka dni. No zobaczymy, może do czwartku urodzę 😄
Myślę, że wszystkie wolimy uniknąć wywoływania 😉
Osobiście chciałabym już mieć poród z głowy bo ta końcówka ciąży jest dla mnie okropna...😥
 
Dzidziusia wciąż nie ma 😅 40+3.. Spaceruje, ćwiczę na piłce, "przytulam się " z narzeczonym, biorę ciepłe prysznice, chodzę po schodach, relaksuje się.. I nic 😅🤷‍♀️
Mówił Ci lekarz, kiedy ewentualnie masz się zgłosić do szpitala? Ja równo w 41 tygodniu (czwartek).
U mnie 40+4 i też czekamy 😆 widocznie nasze dzidziusie potrzebują być w brzuszkach jeszcze kilka dni 😉
 
Mówił Ci lekarz, kiedy ewentualnie masz się zgłosić do szpitala? Ja równo w 41 tygodniu (czwartek).
U mnie 40+4 i też czekamy 😆 widocznie nasze dzidziusie potrzebują być w brzuszkach jeszcze kilka dni 😉
Dzisiaj jadę na ktg, lekarz zalecił bym robiła je co dwa dni i w terminie porodu mówił że on by poczekał maks 5 dni po terminie i w środę wywoływał, ale zamierzam to przeciągnąć jak wszystko będzie dobrze do piątku chociaż czyli właśnie do 41+0 albo do końca tygodnia. Nie wiem czemu aż tak mu się spieszy może właśnie przez to że termin z usg miałam na 28.05
 
Kurde.... Mam nadzieję, że u mnie coś ruszy. W nocy miałam skurcze co 10-15 min ale do rana się rozregulowały😔
Cały dzień odczuwam takie nieregularne skurcze i ból brzucha jak przed miesiączką 😣
Byłam na ktg, Pani doktor powiedziała, że jakieś skurcze się zapisują ale to jeszcze raczej nie to. Kolejna wizyta w środę.
 
Aaaa gratuluję 😍 miałaś planowane CC ?


Ja nadal czekam.... Już 2 dni po terminie. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się ruszy, dzisiaj w nocy obudziły mnie rewolucje żołądkowe 😑
Aaaa gratuluję 😍 miałaś planowane CC ?


Ja nadal czekam.... Już 2 dni po terminie. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się ruszy, dzisiaj w nocy obudziły mnie rewolucje żołądkowe 😑
Tak, planowane, ale z lekkim opóźnieniem w szpitalu (przesunięto o 3 dni).
 
reklama
Do góry